• Неодамнешно
BETHYNAS Барок Бисер Dangle Обетки Ретро Бисер Капка Обетки Нежен Бисер Обетки за Жени, Девојки

BETHYNAS Барок Бисер Dangle Обетки Ретро Бисер Капка Обетки Нежен Бисер Обетки за Жени, Девојки

Buyers rating:
DEN 189.12

Количина на стоки

Објектот Еден пар на Барок бисер dangle обетки.Материјал Легури 2.Ве молиме да ги тргнеме на накит пред да фотографирате, капење и спиење;3.Ве молиме, чувајте ги подалеку од хемикалии, козметика, киселина и алкохол, и така натаму;4.Ве молиме да се избегне прекумерна и континуираното изложување на светлина, температура и влага.5.Ве молиме избегне накит паѓа од високи места.☛[За Наплата]Чувајте го пакувањето и нови производи.☛Две состојби кои не може да наплата се наведени како следи : (1)Производот се користи или оштетени(2)Пакет или пад на производот е оштетен.☛[За боја разлика и мерење](1), Бидејќи на разликата на камерата и светлината, бојата може да изгледа малку поразлично од сликата.(2)Тој има мала разлика поради прирачник за мерење.♛♛ Повеќе убави jewelries во нашата продавница, добредојдени да ги провери.Ви благодариме.Имајте пријатен ден!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат