• Неодамнешно
BETHYNAS Ретро Барок Бисер Teardrop Dangle Обетки Палата Стил Бисер Лустерот Капка Обетки Гроздобер Бисер Обетки со Кристал Шарм Булчински Обетки Нежен Обетки за Жени, Девојк

BETHYNAS Ретро Барок Бисер Teardrop Dangle Обетки Палата Стил Бисер Лустерот Капка Обетки Гроздобер Бисер Обетки

Buyers rating:
DEN 189.12

Количина на стоки

Она што ќе добиете : Еден пар на ретро Барок бисер teardrop dangle обетки.Материјал : Нежен dangle обетки, направен од висок квалитет на алуминиум ,имитира бисери и сјајна кристал.Должина : 6 cm ( 2.36 во).Повод : Гроздобер бисер капка обетки, погоден за сите видови на настани, како што е свадба, ангажман, дипломирањето, матурска, датира, партија, перформанси, секојдневниот живот и така натаму.Подарок Избор : Палатата стил бисер обетки, убаво подарок за ноќта на Вештерките, Кристијан, Нова Година, Денот на Благодарноста, Наставниците Ден, Ден на Мајката и така натаму. ❤Главните Карактеристики на Бисер Teardrop Dangle Обетки : - Уникатен дизајн, таписерии и убава - Висок квалитет и противалергиски, привлечни и достоен за купување - Лесни, без оптоварување за уши - Убаво како подарок за љубовник и пријатели❤Топло Совети : 1.Ве молиме избришете вашиот накит со мека крпа, како очила крпа;2.Ве молиме да ги тргнеме на накит пред да фотографирате, капење и спиење;3.Ве молиме, чувајте ги подалеку од хемикалии, козметика, киселина и алкохол, и така натаму;4.Ве молиме да се избегне прекумерна и континуираното изложување на светлина, температура и влага.5.Ве молиме избегне накит паѓа од високи места.☛[За Наплата]Чувајте го пакувањето и нови производи.☛Две состојби кои не може да наплата се наведени како следи : (1)Производот се користи или оштетени(2)Пакет или пад на производот е оштетен.☛[За боја разлика и мерење](1), Бидејќи на разликата на камерата и светлината, бојата може да изгледа малку поразлично од сликата.(2)Тој има мала разлика поради прирачник за мерење.♛♛ Повеќе убави jewelries во нашата продавница, добредојдени да ги провери.Ви благодариме.Имајте пријатен ден!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат