• Неодамнешно
Yardley На Лондон Англиски Freesia Deodorizing Тело Мирис Спреј, 2.6 Оз

Yardley На Лондон Англиски Freesia Deodorizing Тело Мирис Спреј, 2.6 Оз

Buyers rating:
DEN 277.92

Количина на стоки

Англиски freesia е подигнување овошен флорални мирис со мека вуди заврши.Отворањето е свеж, весели излив на светла цитрус и светлина ароматични на ѕвонење, се мешаат лимон, мандарина и бергамот со прекрасна лаванда и чемпрес лист.Блескава, суптилно зачинета freesia цути во срцето, придружени со бујна лили-на-на-долина и зачин белешки од ѓумбир и црн пипер.Англиски freesia парфем од Yardley Лондон, воведен во 2017 од една од Лондон е најстарата парфем на одлуки, англиски freesia е повеќе од само една забелешка флорални мирис за жени.Оваа свеж мирис е изненадувачки комплекс, scenting на кожа со комбинација од цветни и зачинета белешки кои можат да лебдеат пријатно во текот на целиот ден.На врвот белешки функција freesia, заедно со бергамот и лимон за флорални удар.На блискиот белешки се зачинета комбинација од ѓумбир и црн пипер, и база на белешки се спарно со Кристално килибар, сандаловина, и мошус, даваат длабочина и личност оваа свеж мирис.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CDBGVDB Масти Горење Слабеење Спреј, Одговара Плус Кожата Стега Спреј, Телото Зацврстување Серум Спреј за Обликување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CDBGVDB Масти Горење Слабеење Спреј, Одговара Плус Кожата Стега Спреј, Телото Зацврстување Серум Спреј за Обликување

【Масти Горење Слабеење Спреј】Дали ќе потрошите многу време и напор вежбање и диета само за да добиете

DEN 782.40
Телото Магла Спреј Со Оливија Заштита - врши со Природни Лотос Цвет Мирис Мирис - Освежување, Смирувачки, Ладење,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Телото Магла Спреј Со Оливија Заштита - врши со Природни Лотос Цвет Мирис Мирис - Освежување, Смирувачки, Ладење,

✅ ИСПОЛНЕТ СО ЛОТОС ЦВЕТ : Оливија за Нега на тело магла е направен со парична казна мирис, и алое вера за

DEN 2176.80