• Неодамнешно
Генетика Winiory Надворешноста Задните Опашка Reartail Прозорец Спојлер Триаголник Калапи Покрие Трим 2 ПАРЧИЊА/Set за Toyota RAV4 2019-2020 Карбонски Влакна Погледнете

Генетика Winiory Надворешноста Задните Опашка Reartail Прозорец Спојлер Триаголник Калапи Покрие Трим 2 ПАРЧИЊА/Set

Buyers rating:
DEN 662.40

Количина на стоки

За Toyota RAV4 2019-2020. Украсете го вашиот автомобил поставен на луксузни живописни,Надградба веднаш се подобри екстремни визуелна ефективно.ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ Е ЕДИНСТВЕНА СВЕТЛИНА.Направени од високо квалитетна ABS Пластика.Лесна инсталација, само се држи, не driling или заварување е потребно.Опис : За Toyota RAV4 2019-2020 Material : Направени од добро квалитет ABSInclude 2 парчиња/set Instruction : Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.Step2 : отстрани лепак во грбот Step3 : топлина лепилото со топол воздух пиштол; (совет за ставање на се снабдува со лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента stickier и тие ќе останат на засекогаш!)Чекор 4 : инсталирање на производи во право место, Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Dorman 963-627D Мулти-Цел Retainer, Pack 2
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dorman 963-627D Мулти-Цел Retainer, Pack 2

Идеална замена ова retainer натпревари вклопуваат и во функција на оригинална опрема retainer за ова возило ап�

DEN 763.20
Итна Кочница Подлога, Автомобил Итни Паркинг Сопирачка Педалата Подлога 47120‑S0X‑003 Замена за Хонда, CR‑V/Одисеја/Пилот/CL
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Итна Кочница Подлога, Автомобил Итни Паркинг Сопирачка Педалата Подлога 47120‑S0X‑003 Замена за Хонда, CR‑V/Одисеја/Пилот/CL

ОЕМ Број Според фабричките спецификации, заменувајќи ја референцата ОЕМ број е 47120‑S0 X‑003 Прилагодени �

DEN 242.16