• Неодамнешно
JC SPORTLINE Карбонски Влакна Задниот Спојлер Одговара за Тесла Модел 3 Седан -2020 Багажникот Усна Спојлер на Задното Крило Спојлер HighKick Тело Колекции Фабрика Штекер

JC SPORTLINE Карбонски Влакна Задниот Спојлер Одговара за Тесла Модел 3 Седан -2020 Багажникот Усна Спојлер

Buyers rating:
DEN 5039.76

Количина на стоки

【Обичај се Вклопуваат】Оваа багажникот јаглерод спојлер прилагодена за Тесла Модел 3 Седан 2016 2017 2018 2019 2020 година. 【Високо Квалитетни Материјали .Ние сме професионален тим за грижа за секое парче на обтекател продажба од нас.И ние секогаш ќе продолжат со технолошки иновации,строга контрола на квалитетот и внимателен услуга.Ние ќе се потрудиме да им понуди висок квалитет на производите & најдобри клиенти услуга.Ние исто така нудиме на големо бизнис и превозот на нашите производи на многу други земји. (1)ве Молиме проверете го објектот и додатоци во пакет. (2)Употреба на алкохол за чистење на место каде да се стави на спојлер на.Потврдите инсталација патот за самолепливи ленти. (3)Користењето на лепливоста promotor на патот подготвени за самолепливи ленти. (4)малку Отворена лента на двата краја.Откако ќе се потврди на правото за инсталација патот,отстранување на целата самолепливи ленти. (5)Потоа,притиснете за да се добие добар fitment.(Ако можете да го користите коса посува соодветно кога притискање, тоа ќе одговара на подобро).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Dorman 963-627D Мулти-Цел Retainer, Pack 2
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dorman 963-627D Мулти-Цел Retainer, Pack 2

Идеална замена ова retainer натпревари вклопуваат и во функција на оригинална опрема retainer за ова возило ап�

DEN 763.20
Итна Кочница Подлога, Автомобил Итни Паркинг Сопирачка Педалата Подлога 47120‑S0X‑003 Замена за Хонда, CR‑V/Одисеја/Пилот/CL
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Итна Кочница Подлога, Автомобил Итни Паркинг Сопирачка Педалата Подлога 47120‑S0X‑003 Замена за Хонда, CR‑V/Одисеја/Пилот/CL

ОЕМ Број Според фабричките спецификации, заменувајќи ја референцата ОЕМ број е 47120‑S0 X‑003 Прилагодени �

DEN 242.16
Putco 404209 Хром Пред Престилка Маска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Putco 404209 Хром Пред Престилка Маска

Дизајниран за да ги заштити возилото од оштетување.Направени од автомобилската одделение ABS хром и долг

DEN 3701.04