• Неодамнешно
Заден Прозорец Спојлер,2 ПАРЧИЊА предните светла Страна Намали Јаглерод Влакна Стил ABS Авто Замена за MK1 2007-

Заден Прозорец Спојлер,2 ПАРЧИЊА предните светла Страна Намали Јаглерод Влакна Стил ABS Авто Замена за MK1 2007-

Buyers rating:
DEN 753.36

Количина на стоки

【Брилијантен Компатибилност】предните светла Страна Спојлер Изработен врз основа на оригиналната спецификација, замена за MK1 2007-2016.Тоа е произведен според фабричките стандарди и е многу погоден за вашиот модел.Ве молиме потврдете го вашиот модел пред да го купите. 【АБС Материјал】предните светла Страна Спојлер Усвојување на високо‑квалитетна ABS материјал, тоа има карактеристики на отпорност на топлина и отпорност на влага.Добар квалитет не само што може да обезбеди посигурна гаранција за вашиот живот,но исто така и добра материјали може да го зголеми животниот. 【Одлични Перформанси】Заден Прозорец Спојлер Страна Крило Покрие Намали Јаглерод влакна стил, стилски изглед, направете вашиот автомобил повеќе убави и се движат.Таписерии изработка, стилски и великодушни изглед. 【Функција】предните светла Страна Крило Произведени според оригиналното возило податоци, нема потреба да се грижите за појавување на проблемот.Изработени според оригиналната спецификации.Изграден за да се исполнат стандардната спецификација, строго ги следат фабрика за контрола на квалитетот. 【Брилијантен Компатибилност】предните светла Страна Спојлер Изработен врз основа на оригиналната спецификација, замена за MK1 2007-2016.Тоа е произведен според фабричките стандарди и е многу погоден за вашиот модел.Ве молиме потврдете го вашиот модел пред да го купите. 【Брилијантен Компатибилност】предните светла Страна Спојлер Изработен врз основа на оригиналната спецификација, замена за MK1 2007-2016.Тоа е произведен според фабричките стандарди и е многу погоден за вашиот модел.Ве молиме потврдете го вашиот модел пред да го купите. 【Брилијантен Компатибилност】предните светла Страна Спојлер Изработен врз основа на оригиналната спецификација, замена за MK1 2007-2016.Тоа е произведен според фабричките стандарди и е многу погоден за вашиот модел.Ве молиме потврдете го вашиот модел пред да го купите.【Брилијантен Компатибилност】предните светла Страна Спојлер Изработен врз основа на оригиналната спецификација, замена за MK1 2007-2016.Тоа е произведен според фабричките стандарди и е многу погоден за вашиот модел.Ве молиме потврдете го вашиот модел пред да го купите. 【Брилијантен Компатибилност】предните светла Страна Спојлер Изработен врз основа на оригиналната спецификација, замена за MK1 2007-2016.Тоа е произведен според фабричките стандарди и е многу погоден за вашиот модел.Ве молиме потврдете го вашиот модел пред да го купите. 【Функција】предните светла Страна Покритие Предвидено со две предните светла страна скратува, кои може подобро да ја заштитите вашиот сакан автомобил.Спецификација : Предмет Тип : Заден Прозорец Страна Трим Материјал : АБС Боја : Карбонски Влакна Стил Инсталација Место : Заден Прозорец Страна Fitment : Замена за MK1 2007-2016 Пакет Листата : 2 x Заден Прозорец Страна на Вратите.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Rear Window Side Trim
Material:
ABS
Color:
Carbon Fiber Style
Installation Place:
Rear Window Side
Fitment:
Replacement for MK1 2007-2016
Package List:
2 x Rear Window Side Trim :

Купувачи како што сакаат