• Неодамнешно
MCARCAR КОМПЛЕТ Вистински Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Одговара за Ауди R8 V10 Купе 2017 2018 Фабрика Штекер СП Трки Задните Подигање Капак Highkick Крило Усна

MCARCAR КОМПЛЕТ Вистински Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Одговара за Ауди R8 V10 Купе 2017

Buyers rating:
DEN 352.80

Количина на стоки

*Добар Fitment : Овој заден спојлер на багажникот крило е добро одговара за Ауди R8 V10 Купе 2016 2017 2018. *Професионална Инсталација : Пред drilled дупки, инсталиран со завртки вклучени за да се обезбеди спојлер за A90 повеќе endurable, професионална инсталација е препорачувам. *Премиум Материјал : Овој автомобил спојлер за R8 е направен од висок квалитет и мала тежина 3 K карбонски влакна, со полиран и shinning површината и УВ-Заштитени Јасно Слој, висока цврстина, отпорност исчезнат. *Извонредни Перформанси : Подобрување на визуелното влијание, се создаде нов иконите се погледне и да го поставите вашиот автомобил за разлика од слични модели на улица. *Превозот : Нормално трае 5-10 работни дена откако се испраќаат надвор.Ве молиме имајте пациентот и овозможи 1 екстра ден ако ред е ставен во текот на викендот.Компатибилни Модели : За Ауди R8 2016 База Купе 2-Врата 4.2 L 4163 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ауди R8 2016 База Купе 2-Врата 5.2 L 5204 CC 318 Cu.Во.V10 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ауди R8 2017 Плус Купе 2-Врата 5.2 L 5204 CC V10 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ауди R8 2017 База Купе 2-Door5.2 L 5204 CC V10 ГАС DOHC Природно Aspirated За Audi R8 2018 RWS Купе 2-Врата 5.2 L 5204 CC V10 ГАС DOHC Природно Aspirated За Audi R8 2018 Плус Купе Купе 2-Врата 5.2 L 5204 CC V10 ГАС DOHC Природно Aspirated За Audi R8 2018 Купе Купе 2-Врата 5.2 L 5204 CC V10 ГАС DOHC Природно Aspirated За Audi R8 2018 База Купе 2-Врата 5.2 L 5204 CC V10 ГАС DOHC Природно Aspirated За Audi R8 2018 Плус Купе 2-Врата 5.2 L 5204 CC V10 ГАС DOHC Природно Aspirated.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Dorman 963-627D Мулти-Цел Retainer, Pack 2
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dorman 963-627D Мулти-Цел Retainer, Pack 2

Идеална замена ова retainer натпревари вклопуваат и во функција на оригинална опрема retainer за ова возило ап

DEN 763.20