• Неодамнешно
MSJL Автомобил Страна на Прозорецот се Пропустливи Стакло Дожд Guard Deflectors Врата, Стакло Нијанси за Ford Fiesta 2013-2014 година

MSJL Автомобил Страна на Прозорецот се Пропустливи Стакло Дожд Guard Deflectors Врата, Стакло Нијанси за Ford

Buyers rating:
DEN 1632.00

Количина на стоки

Во однос на модел : Нашата дожд опрема е посветен на посебен автомобил, додека вашиот модел е во согласност со нашите наслов, може да се купи со доверба!.Неверојатно издржливи & кул — направени со тешки, харди & shatterproof темно обоени со врвен квалитет пластика, нашиот прозорец дожд чувари функција на рационализација на флексибилен дизајн.пропустливи deflector нема да се наведнуваат, скрши или да попуштат, додека неговата паметен дизајн додава за да го изгледот на вашиот автомобил!.Направени со Користење на Најнова Технологија И Инженеринг:Работ Очила се прецизност направи за да се вклопи вашето возило модел и е тестиран за сила, издржливост, да се загрози-отпор, безбедност на патиштата и автомобил се мијат стабилност.Спречи fogging: сонцето стакло го прави на протокот на воздух кога се вози непречено, спречува магла на шофершајбната, и го прави поле на визија појасни.За инсталација : инсталација на нашите временски услови, штитот е многу едноставна, се додека вашиот автомобил ги исполнува нашиот модел, можете да ја инсталирате нашиот нов времето штит на вашиот автомобил.Имаме за инсталација рачно.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на инсталација, можете да пратите e-mail на нас, и ние ќе го реши тоа за вас како е можно поскоро!.Добредојдовте на нашиот магазин, верувам дека можете да ги купите задоволително производи во нашата продавница!Среќен shopping Fitment:За Ford Fiesta 2013-2014 Material : Висок Квалитет ABS Plastic Package вклучува : 4 x правец на deflectors(лево+правото )Што прават правец на deflectors не?Кога Возите во дождови : Спречување на дожд водата frome доаѓаат во.Подобра и појасна визија за време на возењето овозможување на непречено протокот на воздух за да се спречи магла и дожд на ветробранското стакло.Удобно возење при возење без воздух состојба.Кога се во мирување движење : Делува како безбедносна функција за да се спречи автомобил киднапирање.Може да имате свеж воздух тече кога оставајќи во автомобил на паркинг.Во freeway : во Можност да пушат цигара, без исклучување на клима.Можете да правец надолу прозорец малку без добивање на силен ветар удар.Аеродинамичен дизајн да smoothen протокот на воздух за подобро возење перформанси.Инсталација : 1. Чистење на area2. Проверете монтажа point3. Се инсталира на вашето возило ако тоа fits Special забелешка : Ладни временски услови потребни печено топол воздух пиштол, а потоа ставете двострано лепило лепак вискозност може да игра.Забелешка : Ако не сте сигурни дали тоа е соодветен или не, ве молиме контактирајте со нас и да го прикачите на вашето возило информации со Страничниот изглед на автомобилот,Ние ќе ви даде брз и точен одговор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Итна Кочница Подлога, Автомобил Итни Паркинг Сопирачка Педалата Подлога 47120‑S0X‑003 Замена за Хонда, CR‑V/Одисеја/Пилот/CL
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Итна Кочница Подлога, Автомобил Итни Паркинг Сопирачка Педалата Подлога 47120‑S0X‑003 Замена за Хонда, CR‑V/Одисеја/Пилот/CL

ОЕМ Број Според фабричките спецификации, заменувајќи ја референцата ОЕМ број е 47120‑S0 X‑003 Прилагодени

DEN 242.16
Chrysler Вистински 68105149AD Liftgate Спојлер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Chrysler Вистински 68105149AD Liftgate Спојлер

Вистински ОЕМ.Директно одговара.ТОЧНО Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) дел кој ВАШЕТО возило дојде со нив!Кога ќе

DEN 959.76