• Неодамнешно
MSJL Автомобил Страна на Прозорецот се Пропустливи Стакло Дожд Guard Deflectors Прозорец Стакло Дожд Deflector за Ford Kuga 2017-2019

MSJL Автомобил Страна на Прозорецот се Пропустливи Стакло Дожд Guard Deflectors Прозорец Стакло Дожд Deflector

Buyers rating:
DEN 1495.20

Количина на стоки

Во однос на модел : Нашата дожд опрема е посветен на посебен автомобил, додека вашиот модел е во согласност со нашите наслов, може да се купи со доверба!.Неверојатно издржливи & кул — направени со тешки, харди & shatterproof темно обоени со врвен квалитет пластика, нашиот прозорец дожд чувари функција на рационализација на флексибилен дизајн.пропустливи deflector нема да се наведнуваат, скрши или да попуштат, додека неговата паметен дизајн додава за да го изгледот на вашиот автомобил!.Функција : прозорецот deflectors е рамен и тенка е здрав и луксузни , тоа disperses ветрот добро.Тоа е нов производ, што совршено се вклопува со автомобил тело со речиси и да нема правец на бучава, бидејќи тоа може да биде совршено во прилог помеѓу столб и калапи.Перформанси:нека што се тркалаат вашите прозорец надолу во ветер, високи ветрови, снег и мраз.Овие deflectors не сте од добивање на влажни, додека ужива свеж воздух.Направени од високо квалитетни, трајни материјал.Нема да попуштат, пауза, или чип.За инсталација : инсталација на нашите временски услови, штитот е многу едноставна, се додека вашиот автомобил ги исполнува нашиот модел, можете да ја инсталирате нашиот нов времето штит на вашиот автомобил.Имаме за инсталација рачно.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на инсталација, можете да пратите e-mail на нас, и ние ќе го реши тоа за вас како е можно поскоро!.Добредојдовте на нашиот магазин, верувам дека можете да ги купите задоволително производи во нашата продавница!Среќен shopping Fitment:За Ford Kuga 2017-2019 Material : Висок Квалитет ABS Plastic Package вклучува : 4 x правец на deflectors(лево+правото )Што прават правец на deflectors не?Кога Возите во дождови : Спречување на дожд водата frome доаѓаат во.Подобра и појасна визија за време на возењето овозможување на непречено протокот на воздух за да се спречи магла и дожд на ветробранското стакло.Удобно возење при возење без воздух состојба.Кога се во мирување движење : Делува како безбедносна функција за да се спречи автомобил киднапирање.Може да имате свеж воздух тече кога оставајќи во автомобил на паркинг.Во freeway : во Можност да пушат цигара, без исклучување на клима.Можете да правец надолу прозорец малку без добивање на силен ветар удар.Аеродинамичен дизајн да smoothen протокот на воздух за подобро возење перформанси.Инсталација : 1. Чистење на area2. Проверете монтажа point3. Се инсталира на вашето возило ако тоа fits Special забелешка : Ладни временски услови потребни печено топол воздух пиштол, а потоа ставете двострано лепило лепак вискозност може да игра.Забелешка : Ако не сте сигурни дали тоа е соодветен или не, ве молиме контактирајте со нас и да го прикачите на вашето возило информации со Страничниот изглед на автомобилот,Ние ќе ви даде брз и точен одговор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Chrysler Вистински 68105149AD Liftgate Спојлер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Chrysler Вистински 68105149AD Liftgate Спојлер

Вистински ОЕМ.Директно одговара.ТОЧНО Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) дел кој ВАШЕТО возило дојде со нив!Кога ќе

DEN 959.76