• Неодамнешно
MSJL Автомобил Страна на Прозорецот се Пропустливи Стакло Дожд Guard Deflectors Врата, Прозорец Стакло Нијанси за Субару Пустош 2006

MSJL Автомобил Страна на Прозорецот се Пропустливи Стакло Дожд Guard Deflectors Врата, Прозорец Стакло Нијанси

Buyers rating:
DEN 552.00

Количина на стоки

Во однос на модел : Нашата дожд опрема е посветен на посебен автомобил, додека вашиот модел е во согласност со нашите наслов, може да се купи со доверба!.Да се направи патување пријатно и безбедно : Можете да возите во удобноста со нашите дожд чувари, без да се грижиш за бучни правец, лути снег, досадни дожд спрејови,пламнал сонце.Тоа помогне да се подобри вентилацијата за да се намали прозорец fogging задржи очите јасно се направи вози безбедно.Направени со Користење на Најнова Технологија И Инженеринг:Работ Очила се прецизност направи за да се вклопи вашето возило модел и е тестиран за сила, издржливост, да се загрози-отпор, безбедност на патиштата и автомобил се мијат стабилност.Дизајн : Дизајнот со точни инженеринг на податоци за да се осигури дека таа одговара на прозорецот текот на вашето возило правилно, и има мазна темно пушеле површина која секако може да одговара на бојата на прозорецот.За инсталација : инсталација на нашите временски услови, штитот е многу едноставна, се додека вашиот автомобил ги исполнува нашиот модел, можете да ја инсталирате нашиот нов времето штит на вашиот автомобил.Имаме за инсталација рачно.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на инсталација, можете да пратите e-mail на нас, и ние ќе го реши тоа за вас како е можно поскоро!.Добредојдовте на нашиот магазин, верувам дека можете да ги купите задоволително производи во нашата продавница!Среќен shopping Fitment:За Субару Пустош 2006 Material : Висок Квалитет ABS Plastic Package вклучува : 4 x правец на deflectors(лево+правото )Што прават правец на deflectors не?Кога Возите во дождови : Спречување на дожд водата frome доаѓаат во.Подобра и појасна визија за време на возењето овозможување на непречено протокот на воздух за да се спречи магла и дожд на ветробранското стакло.Удобно возење при возење без воздух состојба.Кога се во мирување движење : Делува како безбедносна функција за да се спречи автомобил киднапирање.Може да имате свеж воздух тече кога оставајќи во автомобил на паркинг.Во freeway : во Можност да пушат цигара, без исклучување на клима.Можете да правец надолу прозорец малку без добивање на силен ветар удар.Аеродинамичен дизајн да smoothen протокот на воздух за подобро возење перформанси.Инсталација : 1. Чистење на area2. Проверете монтажа point3. Се инсталира на вашето возило ако тоа fits Special забелешка : Ладни временски услови потребни печено топол воздух пиштол, а потоа ставете двострано лепило лепак вискозност може да игра.Забелешка : Ако не сте сигурни дали тоа е соодветен или не, ве молиме контактирајте со нас и да го прикачите на вашето возило информации со Страничниот изглед на автомобилот,Ние ќе ви даде брз и точен одговор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат