• Неодамнешно
Westin Вејд 72-94122 Чад Багра Platinum Грешка Штит

Westin Вејд 72-94122 Чад Багра Platinum Грешка Штит

Buyers rating:
DEN 1295.76

Количина на стоки

Произведени од чад затемнети високо влијание акрилик.Им помага на заштита на бојата и на шофершајбната од карпа чипови.Исклучување на аспираторот едно парче дизајн.Ќе не флекс, трепет или вибрира при високи брзини.Вејд Platinum Грешка Штитови се "off хаубата" 1 парче дизајн за да нема флекс, трепет или вибрации на автопат брзина.Направени од чад багра големо влијание акрилик тие помогне да се заштитат боја и шофершајбната од карпа чипови и патот остатоци.Овие штитови се дигитално инженерните и обичај се моделирани да одговара на вашите специфични година, се направи и моделот на возилото.Повеќето апликации може да се инсталира користејќи обичните рака алатки со секаква дупчење.Platinum грешка штитови се покриени со ограничена доживотна гаранција. 1 парче.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат