• Неодамнешно
Компатибилен со -2021 Mazda Miata MX-5 MX5 ND Roadster Стигнале fastback Задните Багажникот Багажникот Спојлер Насликани

Компатибилен со -2021 Mazda Miata MX-5 MX5 ND Roadster Стигнале fastback Задните Багажникот Багажникот Спојлер

Buyers rating:
DEN 3336.00

Количина на стоки

Компатибилен со 2016-2021 Mazda Miata MX-5 MX5 Roadster / Стигнале Fastback.Ве молиме да не информирате на боја код сакате по купувањето.Пакет вклучувајќи 1pcs/сет на Заден Спојлер на Багажникот.Направени од Силна АБС Материјал.Направете вашиот MX-5 со повеќе одличен изглед. ★Компатибилен со 2016-2021 Mazda Miata MX-5 MX5 Roadster / Стигнале Fastback ★Направени од Силна АБС Материјал ★100% Сосема нов никогаш не се користи ★Fitment загарантирана.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Итна Кочница Подлога, Автомобил Итни Паркинг Сопирачка Педалата Подлога 47120‑S0X‑003 Замена за Хонда, CR‑V/Одисеја/Пилот/CL
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Итна Кочница Подлога, Автомобил Итни Паркинг Сопирачка Педалата Подлога 47120‑S0X‑003 Замена за Хонда, CR‑V/Одисеја/Пилот/CL

ОЕМ Број Според фабричките спецификации, заменувајќи ја референцата ОЕМ број е 47120‑S0 X‑003 Прилагодени �

DEN 242.16