• Неодамнешно
Dorman 963-627D Мулти-Цел Retainer, Pack 2

Dorman 963-627D Мулти-Цел Retainer, Pack 2

Buyers rating:
DEN 763.20

Количина на стоки

Идеална замена - ова retainer натпревари вклопуваат и во функција на оригинална опрема retainer за ова возило апликација.Квалитетен материјал - ова retainer се направени од издржлив материјал за долготрајна услуга.Разноврсна дизајн - овој retainer е погоден за голем број на автомобилската користи.Одлична вредност - овој дел нуди оригинална опрема квалитетот на конкурентна цена.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во гаража алатка.Изграден од квалитетни материјали, овој мулти-цел retainer обезбедува истата функција и флексибилност како оригинална опрема retainer обезбедување на долг животен век.Овој дел е компатибилна со следниве возила.Пред купување, внесете го вашето возило намали во гаража алатка за да се потврди fitment. [Тојота Е Корола : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010] - [Тојота Матрица : 2009, 2010] - [Toyota Prius C : 2017] - [Toyota Prius Plug-In : 2012, 2013, 2014, 2015] - [Toyota Prius : 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015] - [Тојота Solara : 2007, 2008 Година].

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Putco 404209 Хром Пред Престилка Маска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Putco 404209 Хром Пред Престилка Маска

Дизајниран за да ги заштити возилото од оштетување.Направени од автомобилската одделение ABS хром и долг

DEN 3701.04