• Неодамнешно
0.101 56 НС 2 Нишка Plug GAGE .101 ОДИ НЕ ОДИ P. D. S = .0894 & .0914 Н. С. Квалитет

0.101 56 НС 2 Нишка Plug GAGE .101 ОДИ НЕ ОДИ P. D. S = .0894 & .0914 Н. С. Квалитет

Buyers rating:
DEN 1286.40

Количина на стоки

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDTHREAD PLUG GAGE.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE : 0.101 - 56 NS - 2 ОДЕТЕ P. D. : .0894 NO ОДИ P. D. : .0914 MANUFACTURER / БРЕНД : М & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCIF ШТО БИ САКАЛ ДОЛГО ФОРМА CALIBRATION CERTIFICATES ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ПО КУПУВАЊЕТО.НИЕ МОЖЕ ДА DROPSHIP НА GAGE(S) ДА ЛАБОРАТОРИЈА НА ВАШИОТ ИЗБОР ИЛИ ДА ПОНУДИ ДА ГО КАЛИБРИРАТЕ НИВ ЗА ВАС.АКО БИ САКАЛЕ ДА СЕ КАЛИБРИРА ПРЕКУ НАС, ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ СО НАС ЗА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ ИМАМЕ ТЕХНОЛОГИЈА ЗА КАЛИБРИРАЊЕ НА ВАШАТА ТЕМА PLUG GAGE.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : 11-2-F-2.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Темата Мерење Gage Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Тема Plug Gage Магнетни Завртка Теренот Gage Мерење Алатка(Метрички/Кралскиот(52pc))
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Темата Мерење Gage Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Тема Plug Gage Магнетни Завртка Теренот Gage Мерење Алатка(Метрички/Кралскиот(52pc))

【 Двојна Цел Завртка Теренот Gage 】 се Применува за да се измери нишка и надворешни конец за заби теренот

DEN 304.56
Приклучок gage и Прстен gage за 3 3/8-20 Нишка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Приклучок gage и Прстен gage за 3 3/8-20 Нишка

Класа на вклопуваат : 2 B, вклучувајќи ОДИ NOGO.Сосема нов Стандард : ASME Б1.2 T=ОДАТ Z=NOGO RH( десна рака).Стил : Taperlo

DEN 214.80
Да се пресели во Мичиген Подароци, се Пресели во Мичиген Кафе Кригла, да се Пресели во Мичиген Чаша, да се Пресели
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Да се пресели во Мичиген Подароци, се Пресели во Мичиген Кафе Кригла, да се Пресели во Мичиген Чаша, да се Пресели

Висок квалитет за пиење кригла убаво печатени на двете страни.Исклучителна Мода, Лесна контрола со Рачк

DEN 1034.40