• Неодамнешно
Гулаб Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

Гулаб Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

Buyers rating:
DEN 455.52

Количина на стоки

Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во/3.5 cm; Складирање оддел:6.3x2.3x1.0 во/16x6x2.5 cm.Примена : Muti-кука дизајн за да се задоволат основните потреби на едно време.Мали складирање оддел за зголемување на екстра простор.Ѕид полица е договор за entryway, купатило, кујна, дневна соба, спални соби, плакари, комерцијални,ресторан, бар, гаража и алатка соба и сл.Повеќенаменски Складирање Рек : Дојде со складирање оддел, кој може да се одржи мали дневни потреби,како што се писмо,чешел,пенкало,Ножици,датотеки. 5 прилагодливи куките се идеални за бесење на вашиот копчињата, чанти, марами, прибор,бања пешкир, четка за заби, чаши, briefcase и така натаму.Answer : ___________________________ Note : Нашиот тим, решетката може да носи помалку од 2kg.Лесен за инсталација : полица решетката е лесно да се откажам.Чување на рек вклучува и прибор за инсталација, како што се завртки и алатки.Можете лесно да го инсталирате во било која локација од себе.Отстрани заштитниот слој од назад 3m лента.Стап и притиснете го држат цврсто за 15 секунди,тоа може да се користи по 3-4 часа.Ве молиме да се држи до мазна стаклена површина или врзани ѕид ќе биде поцврст.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кујна Тенџере Рек 5 Слоеви, апарати за Мултифункционален Триаголник Складирање Багажник, Круг од не ' Рѓосувачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кујна Тенџере Рек 5 Слоеви, апарати за Мултифункционален Триаголник Складирање Багажник, Круг од не ' Рѓосувачки

Идеална големина тенџере носител (15.35×16.14 и делови×45.27 инчи) : Може да се сместат садови со дијаметар пома

DEN 4466.40
Пан Рек 4 Ниво Садови И Тави Капак Рек Организатор Рек Носителот Проширување Складирање И Организација За Кујна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пан Рек 4 Ниво Садови И Тави Капак Рек Организатор Рек Носителот Проширување Складирање И Организација За Кујна

Компактна големина за дома : За својот едноставен дизајн и компактна големина,може да ги красат вашата к

DEN 1960.80
PDGJG Нерѓосувачки Челик Пан Тенџере Покрие Капак Рек Стојат Лажица Носителот на Шпоретот Организатор Дома Чување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PDGJG Нерѓосувачки Челик Пан Тенџере Покрие Капак Рек Стојат Лажица Носителот на Шпоретот Организатор Дома Чување

45° стабилна центар на гравитација дизајн произведува стабилен и лесно товарот од 4kg.Се згусне на матери

DEN 1224.00
LXD Ѕид Монтирани Тенџере Пан Багажник, Мултифункционален Простор Алуминиум Кујна Полица за Складирање Рек Шише
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LXD Ѕид Монтирани Тенџере Пан Багажник, Мултифункционален Простор Алуминиум Кујна Полица за Складирање Рек Шише

Издржливи и Убави,Едноставен и Модерен Стил се Вклопува Беспрекорно во Речиси Секој Стил на Декорирање

DEN 191.52