• Неодамнешно
Сина Куче Еднорог Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

Сина Куче Еднорог Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

Buyers rating:
DEN 455.52

Количина на стоки

Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во/3.5 cm; Складирање оддел:6.3x2.3x1.0 во/16x6x2.5 cm.Примена : Muti-кука дизајн за да се задоволат основните потреби на едно време.Мали складирање оддел за зголемување на екстра простор.Ѕид полица е договор за entryway, купатило, кујна, дневна соба, спални соби, плакари, комерцијални,ресторан, бар, гаража и алатка соба и сл.Повеќенаменски Складирање Рек : Дојде со складирање оддел, кој може да се одржи мали дневни потреби,како што се писмо,чешел,пенкало,Ножици,датотеки. 5 прилагодливи куките се идеални за бесење на вашиот копчињата, чанти, марами, прибор,бања пешкир, четка за заби, чаши, briefcase и така натаму.Answer : ___________________________ Note : Нашиот тим, решетката може да носи помалку од 2kg.Лесен за инсталација : полица решетката е лесно да се откажам.Чување на рек вклучува и прибор за инсталација, како што се завртки и алатки.Можете лесно да го инсталирате во било која локација од себе.Отстрани заштитниот слој од назад 3m лента.Стап и притиснете го држат цврсто за 15 секунди,тоа може да се користи по 3-4 часа.Ве молиме да се држи до мазна стаклена површина или врзани ѕид ќе биде поцврст.Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во/3.5 cm; Складирање оддел:6.3x2.3x1.0 во/16x6x2.5 cm.Примена : Muti-кука дизајн за да се задоволат основните потреби на едно време.Мали складирање оддел за зголемување на екстра простор.Ѕид полица е договор за entryway, купатило, кујна, дневна соба, спални соби, плакари, комерцијални,ресторан, бар, гаража и алатка соба и сл.Повеќенаменски Складирање Рек : Дојде со складирање оддел, кој може да се одржи мали дневни потреби,како што се писмо,чешел,пенкало,Ножици,датотеки. 5 прилагодливи куките се идеални за бесење на вашиот копчињата, чанти, марами, прибор,бања пешкир, четка за заби, чаши, briefcase и така натаму.Answer : ___________________________ Note : Нашиот тим, решетката може да носи помалку од 2kg.Лесен за инсталација : полица решетката е лесно да се откажам.Чување на рек вклучува и прибор за инсталација, како што се завртки и алатки.Можете лесно да го инсталирате во било која локација од себе.Отстрани заштитниот слој од назад 3m лента.Стап и притиснете го држат цврсто за 15 секунди,тоа може да се користи по 3-4 часа.Ве молиме да се држи до мазна стаклена површина или врзани ѕид ќе биде поцврст.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Железо Одбор Пеглање Табела Складирање Багажник, Железо Стојат Полица Дома Соба За Складирање Организатор, Ѕид
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Железо Одбор Пеглање Табела Складирање Багажник, Железо Стојат Полица Дома Соба За Складирање Организатор, Ѕид

Тип : Ѕид Железо Одбор.Материјал : PBT.Боја : Црна,Бела.Функција : Трајни, Удобен, Лесно да се Инсталира.Паке�

DEN 479.76
Puricon 2 Пакет Јасно Пластика Шише за Вода Складирање Организатор Бин Пакет со Тенџере и Пан Организатор Решетката
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Puricon 2 Пакет Јасно Пластика Шише за Вода Складирање Организатор Бин Пакет со Тенџере и Пан Организатор Решетката

Овој пакет содржи 2pack јасно пластика шише за вода за складирање за отпадоци, и тенџере и пан организатор

DEN 927.60
Кујна Тенџере Рек 5 Слоеви, апарати за Мултифункционален Триаголник Складирање Багажник, Круг од не ' Рѓосувачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кујна Тенџере Рек 5 Слоеви, апарати за Мултифункционален Триаголник Складирање Багажник, Круг од не ' Рѓосувачки

Идеална големина тенџере носител (15.35×16.14 и делови×45.27 инчи) : Може да се сместат садови со дијаметар пома

DEN 4466.40
Пан Рек 4 Ниво Садови И Тави Капак Рек Организатор Рек Носителот Проширување Складирање И Организација За Кујна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пан Рек 4 Ниво Садови И Тави Капак Рек Организатор Рек Носителот Проширување Складирање И Организација За Кујна

Компактна големина за дома : За својот едноставен дизајн и компактна големина,може да ги красат вашата к

DEN 1960.80
Пан Организатор Багажник, 5 Ниво Издржливи Метална Жица Кујна Saucepan Тава Стојат Носителот Организатор Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пан Организатор Багажник, 5 Ниво Издржливи Метална Жица Кујна Saucepan Тава Стојат Носителот Организатор Складирање

Да зачувате Простор Можете да го поставите вашиот садови на решетката а потоа ставете ја тавата решетка

DEN 1567.20
PDGJG Нерѓосувачки Челик Пан Тенџере Покрие Капак Рек Стојат Лажица Носителот на Шпоретот Организатор Дома Чување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PDGJG Нерѓосувачки Челик Пан Тенџере Покрие Капак Рек Стојат Лажица Носителот на Шпоретот Организатор Дома Чување

45° стабилна центар на гравитација дизајн произведува стабилен и лесно товарот од 4kg.Се згусне на матери�

DEN 1224.00