• Неодамнешно
Лав Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

Лав Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

Buyers rating:
DEN 455.52

Количина на стоки

Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во/3.5 cm; Складирање оддел:6.3x2.3x1.0 во/16x6x2.5 cm.Примена : Muti-кука дизајн за да се задоволат основните потреби на едно време.Мали складирање оддел за зголемување на екстра простор.Ѕид полица е договор за entryway, купатило, кујна, дневна соба, спални соби, плакари, комерцијални,ресторан, бар, гаража и алатка соба и сл.Повеќенаменски Складирање Рек : Дојде со складирање оддел, кој може да се одржи мали дневни потреби,како што се писмо,чешел,пенкало,Ножици,датотеки. 5 прилагодливи куките се идеални за бесење на вашиот копчињата, чанти, марами, прибор,бања пешкир, четка за заби, чаши, briefcase и така натаму.Answer : ___________________________ Note : Нашиот тим, решетката може да носи помалку од 2kg.Лесен за инсталација : полица решетката е лесно да се откажам.Чување на рек вклучува и прибор за инсталација, како што се завртки и алатки.Можете лесно да го инсталирате во било која локација од себе.Отстрани заштитниот слој од назад 3m лента.Стап и притиснете го држат цврсто за 15 секунди,тоа може да се користи по 3-4 часа.Ве молиме да се држи до мазна стаклена површина или врзани ѕид ќе биде поцврст.Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во/3.5 cm; Складирање оддел:6.3x2.3x1.0 во/16x6x2.5 cm.Примена : Muti-кука дизајн за да се задоволат основните потреби на едно време.Мали складирање оддел за зголемување на екстра простор.Ѕид полица е договор за entryway, купатило, кујна, дневна соба, спални соби, плакари, комерцијални,ресторан, бар, гаража и алатка соба и сл.Повеќенаменски Складирање Рек : Дојде со складирање оддел, кој може да се одржи мали дневни потреби,како што се писмо,чешел,пенкало,Ножици,датотеки. 5 прилагодливи куките се идеални за бесење на вашиот копчињата, чанти, марами, прибор,бања пешкир, четка за заби, чаши, briefcase и така натаму.Answer : ___________________________ Note : Нашиот тим, решетката може да носи помалку од 2kg.Лесен за инсталација : полица решетката е лесно да се откажам.Чување на рек вклучува и прибор за инсталација, како што се завртки и алатки.Можете лесно да го инсталирате во било која локација од себе.Отстрани заштитниот слој од назад 3m лента.Стап и притиснете го држат цврсто за 15 секунди,тоа може да се користи по 3-4 часа.Ве молиме да се држи до мазна стаклена површина или врзани ѕид ќе биде поцврст.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Железо Одбор Пеглање Табела Складирање Багажник, Железо Стојат Полица Дома Соба За Складирање Организатор, Ѕид
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Железо Одбор Пеглање Табела Складирање Багажник, Железо Стојат Полица Дома Соба За Складирање Организатор, Ѕид

Тип : Ѕид Железо Одбор.Материјал : PBT.Боја : Црна,Бела.Функција : Трајни, Удобен, Лесно да се Инсталира.Паке�

DEN 479.76
PDGJG Нерѓосувачки Челик Пан Тенџере Покрие Капак Рек Стојат Лажица Носителот на Шпоретот Организатор Дома Чување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PDGJG Нерѓосувачки Челик Пан Тенџере Покрие Капак Рек Стојат Лажица Носителот на Шпоретот Организатор Дома Чување

45° стабилна центар на гравитација дизајн произведува стабилен и лесно товарот од 4kg.Се згусне на матери�

DEN 1224.00
Удар-Слободен Тенџере Покрие Рек Сечење Одбор Складирање Рек Ѕид-Монтирани Кујна Складирање Резерви Рек Тенџере
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Удар-Слободен Тенџере Покрие Рек Сечење Одбор Складирање Рек Ѕид-Монтирани Кујна Складирање Резерви Рек Тенџере

Круг и нема остри агли.Виткање складирање.Проред со големина.Прилагодување на волја.Капакот ротирачки �

DEN 2140.80
Кујна Тенџере Рек 5 Слоеви, апарати за Мултифункционален Триаголник Складирање Багажник, Круг од не ' Рѓосувачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кујна Тенџере Рек 5 Слоеви, апарати за Мултифункционален Триаголник Складирање Багажник, Круг од не ' Рѓосувачки

Идеална големина тенџере носител (15.35×16.14 и делови×45.27 инчи) : Може да се сместат садови со дијаметар пома

DEN 4466.40