• Неодамнешно
Зелени Свињи Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

Зелени Свињи Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

Buyers rating:
DEN 455.52

Количина на стоки

Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во/3.5 cm; Складирање оддел:6.3x2.3x1.0 во/16x6x2.5 cm.Примена : Muti-кука дизајн за да се задоволат основните потреби на едно време.Мали складирање оддел за зголемување на екстра простор.Ѕид полица е договор за entryway, купатило, кујна, дневна соба, спални соби, плакари, комерцијални,ресторан, бар, гаража и алатка соба и сл.Повеќенаменски Складирање Рек : Дојде со складирање оддел, кој може да се одржи мали дневни потреби,како што се писмо,чешел,пенкало,Ножици,датотеки. 5 прилагодливи куките се идеални за бесење на вашиот копчињата, чанти, марами, прибор,бања пешкир, четка за заби, чаши, briefcase и така натаму.Answer : ___________________________ Note : Нашиот тим, решетката може да носи помалку од 2kg.Лесен за инсталација : полица решетката е лесно да се откажам.Чување на рек вклучува и прибор за инсталација, како што се завртки и алатки.Можете лесно да го инсталирате во било која локација од себе.Отстрани заштитниот слој од назад 3m лента.Стап и притиснете го држат цврсто за 15 секунди,тоа може да се користи по 3-4 часа.Ве молиме да се држи до мазна стаклена површина или врзани ѕид ќе биде поцврст.Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во/3.5 cm; Складирање оддел:6.3x2.3x1.0 во/16x6x2.5 cm.Примена : Muti-кука дизајн за да се задоволат основните потреби на едно време.Мали складирање оддел за зголемување на екстра простор.Ѕид полица е договор за entryway, купатило, кујна, дневна соба, спални соби, плакари, комерцијални,ресторан, бар, гаража и алатка соба и сл.Повеќенаменски Складирање Рек : Дојде со складирање оддел, кој може да се одржи мали дневни потреби,како што се писмо,чешел,пенкало,Ножици,датотеки. 5 прилагодливи куките се идеални за бесење на вашиот копчињата, чанти, марами, прибор,бања пешкир, четка за заби, чаши, briefcase и така натаму.Answer : ___________________________ Note : Нашиот тим, решетката може да носи помалку од 2kg.Лесен за инсталација : полица решетката е лесно да се откажам.Чување на рек вклучува и прибор за инсталација, како што се завртки и алатки.Можете лесно да го инсталирате во било која локација од себе.Отстрани заштитниот слој од назад 3m лента.Стап и притиснете го држат цврсто за 15 секунди,тоа може да се користи по 3-4 часа.Ве молиме да се држи до мазна стаклена површина или врзани ѕид ќе биде поцврст.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

BWWNBY Цвет Тенџере Багажник, Чај Поставите Складирање Багажник, Трајни Железо Уметност Дневна Соба за Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BWWNBY Цвет Тенџере Багажник, Чај Поставите Складирање Багажник, Трајни Железо Уметност Дневна Соба за Складирање

Складирање : Тоа може да се користи за чување на цвет тенџере, чаша чај и teaware.Материјал : Направен од желе

DEN 143.76
Кујна Тенџере Багажник, Мулти-слој Тенџере Багажник, Круг од не ' Рѓосувачки Челик Полица, апарати за Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кујна Тенџере Багажник, Мулти-слој Тенџере Багажник, Круг од не ' Рѓосувачки Челик Полица, апарати за Мултифункционален

Идеална големина тенџере носител (15.35×16.14 и делови×45.27 инчи) : Може да се сместат садови со дијаметар пома

DEN 4466.40
Пан Организатор Багажник, 5 Ниво Издржливи Метална Жица Кујна Saucepan Тава Стојат Носителот Организатор Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пан Организатор Багажник, 5 Ниво Издржливи Метална Жица Кујна Saucepan Тава Стојат Носителот Организатор Складирање

Да зачувате Простор Можете да го поставите вашиот садови на решетката а потоа ставете ја тавата решетка

DEN 1567.20