• Неодамнешно
Виолетова Еднорог Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

Виолетова Еднорог Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

Buyers rating:
DEN 455.52

Количина на стоки

Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во/3.5 cm; Складирање оддел:6.3x2.3x1.0 во/16x6x2.5 cm.Примена : Muti-кука дизајн за да се задоволат основните потреби на едно време.Мали складирање оддел за зголемување на екстра простор.Ѕид полица е договор за entryway, купатило, кујна, дневна соба, спални соби, плакари, комерцијални,ресторан, бар, гаража и алатка соба и сл.Повеќенаменски Складирање Рек : Дојде со складирање оддел, кој може да се одржи мали дневни потреби,како што се писмо,чешел,пенкало,Ножици,датотеки. 5 прилагодливи куките се идеални за бесење на вашиот копчињата, чанти, марами, прибор,бања пешкир, четка за заби, чаши, briefcase и така натаму.Answer : ___________________________ Note : Нашиот тим, решетката може да носи помалку од 2kg.Лесен за инсталација : полица решетката е лесно да се откажам.Чување на рек вклучува и прибор за инсталација, како што се завртки и алатки.Можете лесно да го инсталирате во било која локација од себе.Отстрани заштитниот слој од назад 3m лента.Стап и притиснете го држат цврсто за 15 секунди,тоа може да се користи по 3-4 часа.Ве молиме да се држи до мазна стаклена површина или врзани ѕид ќе биде поцврст.Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во/3.5 cm; Складирање оддел:6.3x2.3x1.0 во/16x6x2.5 cm.Примена : Muti-кука дизајн за да се задоволат основните потреби на едно време.Мали складирање оддел за зголемување на екстра простор.Ѕид полица е договор за entryway, купатило, кујна, дневна соба, спални соби, плакари, комерцијални,ресторан, бар, гаража и алатка соба и сл.Повеќенаменски Складирање Рек : Дојде со складирање оддел, кој може да се одржи мали дневни потреби,како што се писмо,чешел,пенкало,Ножици,датотеки. 5 прилагодливи куките се идеални за бесење на вашиот копчињата, чанти, марами, прибор,бања пешкир, четка за заби, чаши, briefcase и така натаму.Answer : ___________________________ Note : Нашиот тим, решетката може да носи помалку од 2kg.Лесен за инсталација : полица решетката е лесно да се откажам.Чување на рек вклучува и прибор за инсталација, како што се завртки и алатки.Можете лесно да го инсталирате во било која локација од себе.Отстрани заштитниот слој од назад 3m лента.Стап и притиснете го држат цврсто за 15 секунди,тоа може да се користи по 3-4 часа.Ве молиме да се држи до мазна стаклена површина или врзани ѕид ќе биде поцврст.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Железо Одбор Пеглање Табела Складирање Багажник, Железо Стојат Полица Дома Соба За Складирање Организатор, Ѕид
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Железо Одбор Пеглање Табела Складирање Багажник, Железо Стојат Полица Дома Соба За Складирање Организатор, Ѕид

Тип : Ѕид Железо Одбор.Материјал : PBT.Боја : Црна,Бела.Функција : Трајни, Удобен, Лесно да се Инсталира.Паке

DEN 479.76
LXD Кујна Лизгачки Куки, Ѕид Монтирани Солидна Простор Алуминиум Железнички Кујна Рек Тенџере Пан Капак Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LXD Кујна Лизгачки Куки, Ѕид Монтирани Солидна Простор Алуминиум Железнички Кујна Рек Тенџере Пан Капак Организатор

Овие Виси Шини Може да Се Користи во Вашата Кујна, Бања, Спална соба, Гаража, Подрум или Foyer.што Виси Садов

DEN 1934.40
LXD Ѕид Монтирани Тенџере Пан Багажник, Мултифункционален Простор Алуминиум Кујна Полица за Складирање Рек Шише
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LXD Ѕид Монтирани Тенџере Пан Багажник, Мултифункционален Простор Алуминиум Кујна Полица за Складирање Рек Шише

Издржливи и Убави,Едноставен и Модерен Стил се Вклопува Беспрекорно во Речиси Секој Стил на Декорирање

DEN 191.52
Ѕидот Монтирани Кујна Utensil Рек Организатор со S Куки, Пан Виси Решетката за Чаши, Тенџере & Пан Полици, Алуминиум(4
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Монтирани Кујна Utensil Рек Организатор со S Куки, Пан Виси Решетката за Чаши, Тенџере & Пан Полици, Алуминиум(4

Кујна Куки За Прибор : Куки на полици се прилагодливи за да се приспособат проред за садови и тави и куки

DEN 273.36
Пан Рек 4 Ниво Садови И Тави Капак Рек Организатор Рек Носителот Проширување Складирање И Организација За Кујна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пан Рек 4 Ниво Садови И Тави Капак Рек Организатор Рек Носителот Проширување Складирање И Организација За Кујна

Компактна големина за дома : За својот едноставен дизајн и компактна големина,може да ги красат вашата к

DEN 1960.80