• Неодамнешно
Spyder Од Витално Значење Turtleneck Средината Слој Mens

Spyder Од Витално Значење Turtleneck Средината Слој Mens

Buyers rating:
DEN 2376.00

Количина на стоки

Увезени.Патент затворање.Мажите Spyder од ВИТАЛНО значење - 211237 (Baselayer)Фали Spyder е потпис веб трка шема, животна Т-Вратот беше изградена со повратни информации од реалниот органи на снег, членовите на U. S. Ски Тим.Тие се стави на ткаенина на овој класичен Т-Вратот преку wringer на racecourse минатата година, а се врши и над нивните очекувања.Со супериорен wicking и брзо-сува технологии, од Витално значење е многу удобно, со свилен мека водат и брусен внатрешни работи, и супериорна како база или средината на слој за акција спакувани дена на планината.Обратна серпентина центар пред патент Сопствени внатрешни работи шкафче јамка Обичај Spyder еластична Стил : 211237.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат