• Неодамнешно
O2TEE Мажите Обука Тренингот Салата I-Назад Мускулите, Сува Fit Резервоарот на Врвот

O2TEE Мажите Обука Тренингот Салата I-Назад Мускулите, Сува Fit Резервоарот на Врвот

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Модални,Полиестер,Памук.Материјал : 95%Памук И 5%Полиестер - Направени од Супериорен Квалитет Модални Влакна, Ultra Light-Weight, услужни и Мазна, се Чувствува Навистина Удобно, Која се Задржи Кул & Сува во текот на целиот Ден Долго.ЖИЛА ДИЗАЈН и ДЛАБОКО СЕЧЕЊЕ - Лесно се Вклопуваат за Широк Опсег на Движење, Совршен за Салата, Физичката Кондиција, Тежината Обука, Тренинг, Bodybuilding, Трчање, итн.Длабоко Сечење им Овозможува на Вашиот Оружје да се Движат многу полесно.Јас-Назад Дизајн.Понекогаш се однесувале на Т-Назад Y-Назад или Racerback.Заеднички стил резервоарот врвот за bodybuilders, салата fanatics, и луѓето со мускулести атлетик physiques.Гроздобер Стил Екран Печати.Ако Сакате да Бидете Малку Лабава, ве Молиме Изберете Големина на Up!Можете Да Проверите На Големина На Слика За Повикување.Ви благодариме за изборот на O2 TEE Мажите Мускулите Салата Резервоарот на Врвот Фитнес и боди билдинг Маици.Ние гарантираме најдобар квалитет на нашите производи!Најдобар Квалитет на Најдобар Квалитет на Винил Печатење _Wash внатре кон надвор во ладна вода, Природни-воздух за сушење се препорачува.Поради различни компјутерски монитори/калибрации, бои може да се разликува малку од фотографии Нашите Производи Се Очекува Да Пристигне Во Вашата Дестинација во Рамките на 7-14 Дена.Ве Молиме Почекајте Трпеливо.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат