• Неодамнешно
Zilla 2 Пакет на Свеж Воздух Екран ги Покрива 12-Инчен X 6-Инчен Секој

Zilla 2 Пакет на Свеж Воздух Екран ги Покрива 12-Инчен X 6-Инчен Секој

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

2 Пакет На Zilla Свеж Воздух Екран Ги Покрива 12-Инчен X 6-Инчен Секој.Челик екран withstands clawing од домашни миленици и високи температури од топлина тела.Црна мрежа дизајн овозможува потребно протокот на воздух во terrariums.За дополнителна безбедност, купување Zilla Заклучување Екран Клипови, Не-Заклучување Екран Клипови или Тешки Екран Клипови.Цврсти челична рамка е издржливи и долготрајни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Zilla Метал Екран Маска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Zilla Метал Екран Маска

Овозможува суштинско значење за протокот на воздух во рептил terrariums.Челична рамка е издржлив & долготрај

DEN 878.16