• Неодамнешно
Zilla Метал Екран Маска

Zilla Метал Екран Маска

Buyers rating:
DEN 878.16

Количина на стоки

Овозможува суштинско значење за протокот на воздух во рептил terrariums.Челична рамка е издржлив & долготрајни.Црна жица mesh скрининг е силна & избега доказ.Withstands високи температури од греење уреди.Zilla Свеж Воздух Терариум Екран Cover Fresh Воздух Терариум Екран Опфаќа се дизајнирани посебно за уникатните потреби на рептили средини.Скрининг промовира здрава размена на воздухот е потребно да се задржи ладнокрвни влекачи здрав и активен, со метална мрежа тешки доволно да го издржат clawing на најголемите домашни миленици.Дизајниран со осветлување капи во предвид, mesh, исто така, се залага за високи температури греење светилки предизвикуваат.Долготрајни црна челична рамка ја задржува својата форма низ годините на секојдневна употреба.За дополнителна безбедност, accessorize Екран Покрие со екран клипови, комбинација брави и на папочната влезна порта (се продава одделно).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат