• Неодамнешно
EVTSCAN Сауна Термометар, 0~140℃ Дрвени Термометар Температура на Екранот за Сауна, Соба Ѕид MoWeather Thermometersunted, за Домови Сауна Додатоци

EVTSCAN Сауна Термометар, 0~140℃ Дрвени Термометар Температура на Екранот за Сауна, Соба Ѕид MoWeather Thermometersunted,

Buyers rating:
DEN 527.76

Количина на стоки

Сауна термометар мерки сауна температурата од 0 до 140º C. Црна покажувач и јасно дипломирањето на дрвени врати одбор за лесна за читање.Ѕидот монтирани инсталирање на режим, лесно да се инсталира.Дрвени термометар екранот плоча, може да одговара и со сауна, соба стилови.Точни температура на екранот ви нуди релаксирачки и удобна атмосфера.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Physio Логика Треска-Bugz се Држи На Температура Индикатор, се Овозможува Континуирано Следење Треска или Температура
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Physio Логика Треска-Bugz се Држи На Температура Индикатор, се Овозможува Континуирано Следење Треска или Температура

КОНТИНУИРАНО СЛЕДЕЊЕ ТРЕСКА : Континуирано следење на вашето дете треска или температура до 48 часа на п

DEN 156.00
Не Контакт Челото Дигитални Термометри Инфраред Бебе Термометар Медицински Клинички Инстант Термометри со Треска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Не Контакт Челото Дигитални Термометри Инфраред Бебе Термометар Медицински Клинички Инстант Термометри со Треска

????БРЗО ТОЧНИ ЧИТАЊА Термо Сензорот работи на 16cm растојание од челото.Читање на резултатот точно во рок

DEN 310.80
Температурата Пиштол, Обезбедување на Квалитет Инфраред Строга Контрола на Квалитетот со Упатство за Топла Вода
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Температурата Пиштол, Обезбедување на Квалитет Инфраред Строга Контрола на Квалитетот со Упатство за Топла Вода

Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со

DEN 393.36