• Неодамнешно
Outslayer Исполнет Удирање Торба 100 кг Тешка Вреќа | Корне & Боксерска Вреќа за Бокс, Taekwondo, кик-бокс, Боречки Вештини (ММА Тешки Торба Обука Пракса | 100 Фунти Удар Кеси Напр?

Outslayer Исполнет Удирање Торба 100 кг Тешка Вреќа | Корне & Боксерска Вреќа за Бокс, Taekwondo, кик-бокс,

Buyers rating:
DEN 5998.80

Количина на стоки

Outslayer Удирање Вреќа за Бокс и ММА.Оваа 100 фунти професионални тешки торба е направен во САД и доаѓа со 10 години гаранција.Outslayer тешки кеси се познати во целиот свет за исклучителен квалитет и трајност.Ако нешто се случува со вашиот тешки торба во рок од 10 години, само да се пука на нас видео и ние ќе го испрати замена торба.Оваа боксерска вреќа е исполнет само со ткаенина, не песок спојници додале, што значи дека нема да искуство вишокот тоне и тешко / шупливи места, како и со другите брендови.Овој удар торба е златен стандард на тешки кеси, само за да го направи некои истражувања на Outslayer кеси и ќе видите дека ќе се инвестира во најдобрите производи таму дека ќе ви трае со години да дојде.Цврст и издржлив во секоја смисла, на Outslayer 100lbs Исполнет Удирање Кеси ви обезбеди со голема отпорност и притискање на удобност треба во вашите тренинзи.Дали сакате да се обучуваат во одбрана и бокс вежби, мма напади, или ако сакате ефективна удирање торба тренингот, Outslayer се оди до кеси.СОВРШЕНО ИСПОЛНЕТ И ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА.Специјално страна направена со користење само врвен квалитет тешки винил, и исполнет до совршен густина, со Outslayer можете да заборавите за фрустрирачки вишокот тоне и тешко/шупливи места.Не само тоа, но нашиот 100lbs удирање кеси за бокс и мма се дизајнирани со тешки-должност ремени кои се веќе пораби врз удирање кеси, па нема синџири се потребни.ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД.Кога станува збор за бокс & мма удирање кеси сте разбирливо загрижени за удирање кеси од земји кои не вработуваат строга квалитетот и инспекција стандарди.Може да бидат сигурни со Outlsayer како сите наши кеси се Рачно изработени овде во Калифорнија, САД.OUTSLAYER – ТЕШКО ВО ДУХОТ, ФАТАЛНА ВО ШТРАЈК.Outslayer разбира дека да се биде најдобар борец, треба да се имаат најдобра опрема!Како бокс/боречки вештини опрема производителот основани и со седиште во Лос Анџелес, Калифорнија, ние се специјализираат во правење врвен квалитет мма и бокс опрема што ви помогне да стигнат до вашиот целосен потенцијал како боречки уметник додека ставање силен фокус на безбедноста и издржливост.Нашите разноврсна опрема е погодна за обука, спаринг, како и сериозна конкуренција.Станете дел од Outslayer семејство!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MaxxMMA Вода-Воздух Тешки Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MaxxMMA Вода-Воздух Тешки Торба

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Идеален за 2 различни вежбање режим : Т

DEN 1679.76