• Неодамнешно
Othmro 200 Парчиња Пластични Тест Цевки со Бела Капа, Мини Тест Цевка, 12x100mm, Складирање Сад за Монистра Квасец Примерок Примерок Лабораторија

Othmro 200 Парчиња Пластични Тест Цевки со Бела Капа, Мини Тест Цевка, 12x100mm, Складирање Сад за Монистра

Buyers rating:
DEN 525.36

Количина на стоки

【Карактеристика】 Нема меурчиња, без нечистотии, висока и ниска температура отпор. 【Големина】 Цевка со Дијаметар : 12mm/0.47-инчен; Max Должина : 100mm/3.94-инчен. 【Запечатување】Со прилог snap капа, течење-доказ и лесен за употреба, флексибилен капак, удобен операција. 【Складирање Апликација】Одлично за складирање на течни, прав и мали предмети како што се зрнца, бања, сол, квасец, бонбони, етерични масла, lash, пропагира растенија, храна мравка, итн. 【Примерок се Соберат】Широко се користи во собирање Примерок во молекуларната биологија, клиничка хемија, биохемија и други области.Идеален за многу области, како што се лабораториски експеримент и домашна употреба за преземање на одредени волумен течност.Пластични Тест Цевки Капа Боја : Бела Боја : Јасно Круг Дното Течење-доказ Muti-функција Одлична алатка за складирање на течни, прав и малите објекти, како што се зрнца, нафта, итн.Широко се користи во собирање Примерок во молекуларната биологија, клиничка хемија, биохемија и други области.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Лабораториски Прибор, Запечатување Клип Гумена Цевка Клип Анти- ' Рѓа Анти-Корозија Високо Квалитетен Материјал
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лабораториски Прибор, Запечатување Клип Гумена Цевка Клип Анти- ' Рѓа Анти-Корозија Високо Квалитетен Материјал

Широко се користат во хемиската тестирање, научни експерименти, образование, настава, итн.Силен стегање

DEN 292.56
Целосна Покрие Универзална Face_Mask со Прилагодливи Headband,Обновливи Полно Лице Покривање Колекции,Голема/Средна/Мала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Целосна Покрие Универзална Face_Mask со Прилагодливи Headband,Обновливи Полно Лице Покривање Колекции,Голема/Средна/Мала

100% сосема нов затворен пакет осигурува на корисниците на безбедност и здравје.Компатибилен со сите вид

DEN 191.76
Запечатување Клип, Анти- ' Рѓа Гумена Цевка Клип Анти-Корозија Лабораториски потрошен материјал за Лабораториски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Запечатување Клип, Анти- ' Рѓа Гумена Цевка Клип Анти-Корозија Лабораториски потрошен материјал за Лабораториски

Направени од високо квалитетен материјал, анти ' рѓа и антикорозија, висока цврстина и издржливи.Исклуч

DEN 318.96