• Неодамнешно
Audersigt Ротари Пенкало Тетоважа Машина Касети Пенкало Кореја Мотор за Професионални Тетоважа Уметници (Розева)

Audersigt Ротари Пенкало Тетоважа Машина Касети Пенкало Кореја Мотор за Професионални Тетоважа Уметници (Розева)

Buyers rating:
DEN 1199.76

Количина на стоки

Компатибилен со сите кертриџ игли.Пакет Листа : 1 x Тетоважа Машина,1 x РКА Клип Кабелот.Работен напон : 8 V-9 V за обложување,Работен напон : 7 V-8 V за сенчење,Номинален напон : 10.0 V,Започнете напон : 5.0 V,Работен напон : 5-10 V,10 V 13800 RPM/мин.Должина : 11.5 cm/4.52 во,Конектори : РКА,Игла издаденост : 0-4.0 mm,Тежина : 140g.Оваа машина карактеристики моќен Кореја моторни и напредна опрема систем со кој се гарантира сигурен, тивка работа без никакви вибрации.Audersigt Ротари Пенкало Тетоважа Машина Касети Пенкало Кореја Мотор за Професионални Тетоважа Уметници Пакет Листа : 1 x Тетоважа Машина 1 x РКА Клип Кабелот Работен напон : 8 V-9 V за поставата Работен напон : 7 V-8 V за сенчење Удар : 3.5 см Должина на : 11.5 cm/4.52 во, Конектори : РКА Игла издаденост : 0-4.0 mm Тежина : 140g Номинален напон : 10.0 V Започнете напон : 5.0 V Работа напон : 5-10 V 10 V 13800 RPM/мин Компатибилен со сите кертриџ игли За Бренд : Audersigt е Професионална тетоважа опрема компанија, кој се фокусира на високо ефикасни тетоважа игли, тетоважа костец,тетоважа машина,тетоважа мастила и други високи стандарди тетоважа резерви.Професионални Audersigt тетоважа резерви, да ви помогне да заврши на здрава и убава тетоважа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

тетоважа пиштол dragonhawk тетоважа комплет серпентина тетоважа Калеми Легура Тетоважа Машина Поставата Засенчување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

тетоважа пиштол dragonhawk тетоважа комплет серпентина тетоважа Калеми Легура Тетоважа Машина Поставата Засенчување

НИСКО ниво на БУЧАВА РАБОТИ : Ниски вибрации го прави работата со низок глас или дури и voicelessly.Нека вашит�

DEN 354.96
Маса Светилка,USB Круг Шминка Светилка Веѓа Усна Тетоважа Салон за Убавина Десктоп Led Светла со Клип,Полн алуминиум
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Маса Светилка,USB Круг Шминка Светилка Веѓа Усна Тетоважа Салон за Убавина Десктоп Led Светла со Клип,Полн алуминиум

ПРЕДНОСТ Со заштеда на енергија, висока осветленост, долг живот ЛЕР, без stroboscopic око за заштита.ФЛЕКСИБИ�

DEN 486.96
Тетоважа Комплет - Yuelong Тетоважа Машина Колекции Лагер Shader Калеми 2 Тетоважа Митралези со Напојување Подножјето
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Комплет - Yuelong Тетоважа Машина Колекции Лагер Shader Калеми 2 Тетоважа Митралези со Напојување Подножјето

8, 1pcs Црни алуминиумски Легури тетоважа костец(22 MM) 9, 1pcs Црвено Алуминиум тетоважа костец(22 MM) 10, 2 Располо�

DEN 1437.36