• Неодамнешно
Про Црна Тетоважа Трансфер Копир Печатач Машина Термички Матрицата Хартија Создателот Тетоважа Трансфер Принтер Машина со Пет Функционални Копчиња

Про Црна Тетоважа Трансфер Копир Печатач Машина Термички Матрицата Хартија Создателот Тетоважа Трансфер Принтер

Buyers rating:
DEN 3671.76

Количина на стоки

✔️[Уникатен Дизајн] : Уникатен дизајн на пренос на хартија покрие е лесно да се отвори и затвори, која може да се задржи на хартија, со цел fop подобро од копирање. ✔️[Трајни] : Изработени од АБС материјал, кој е на животната средина, безбедно и трајни производи за долгорочна употреба.Лесни, едноставни, сигурен копир кои ќе го направат вашиот живот полесно. ✔️[Функционална] : Постојат 5 копчиња/ копчиња за различни функции, можете да изберете копирај методи, резолуции, deepness итн., што е многу погодно и функционална. ✔️[Два Светлосни Индикатори] : Два светлосни индикатори, моќ на светлината покажува кога машината започнува да работи, грешка светло покажува нешто лошо се случи на машина, како што се TPH е прегревање. ✔️[Без Шум и Професионални] : Работи за нормална хартија дизајн, обезбедување на брз трансфер на брзина, малку бучни звук.Поважно, тоа нема да биде лесно да се прегреат.Оваа копир е создадена специјално за тетоважа уметник.За разлика од другите копир машини, нема да мора да се мачат со неуредна светилки или ремени кои често треба да се замени.Ако најдете било какви проблеми или прашања по добиени машина,контактирајте со нас во секое време,ние ќе им даде задоволни одговор.Пакетот Вклучува : . 1*Трансфер на машина. 1*адаптер. 1*прирачник за Корисникот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тетоважа Комплет - Yuelong Тетоважа Машина Колекции Лагер Shader Калеми 2 Тетоважа Митралези со Напојување Подножјето
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Комплет - Yuelong Тетоважа Машина Колекции Лагер Shader Калеми 2 Тетоважа Митралези со Напојување Подножјето

8, 1pcs Црни алуминиумски Легури тетоважа костец(22 MM) 9, 1pcs Црвено Алуминиум тетоважа костец(22 MM) 10, 2 Располо

DEN 1437.36
Тетоважа Матрицата Печатач Tattoer Тетоважа Термички Копир со 10 Бесплатен Трансфер на Хартија Тетоважа Матрицата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Матрицата Печатач Tattoer Тетоважа Термички Копир со 10 Бесплатен Трансфер на Хартија Тетоважа Матрицата

, што е многу погодно и функционална Кога Deepness 2 дела, Deepness 1 ќе се исклучи.тоа нема да биде над топлина лес

DEN 3647.76