• Неодамнешно
Mummy Ротари Тетоважа Машина Тетоважа Ротари Пиштол Обичај Coreless Моторни Прилагодливи Stroken Должина Тетоважа Машини за Тетоважа на Снабдувачот(R1-1)

Mummy Ротари Тетоважа Машина Тетоважа Ротари Пиштол Обичај Coreless Моторни Прилагодливи Stroken Должина Тетоважа

Buyers rating:
DEN 1899.60

Количина на стоки

(ТЕТОВАЖА РОТАРИ МАШИНА МОТОР)-8 V 12000 RPM Mummy Обичај Coreless Мотор, со Голема Брзина,Поголема Моќ,Ниско ниво на Бучава и Работни Stabl;Работен Напон на 4-6 V;РКА Конектор, Костим за Универзална РКА Клип Кабелот. (ТЕТОВАЖА МАШИНА УДАР ДОЛЖИНА)-Прилагодливи Тетоважа Игли Длабочина од 1 до 3.7 мм,Висока Цврстина Челик Пролет ,Работната Униформа Брзина, Мазни Линии, кои Се Лесно да се во Боја, Намалување на Штета на Кожата. (РОТАРИ ATTTOO ПИШТОЛ РАБОТИ ПРИНЦИП)-Комбинирање на Стабилноста на Ротари Тетоважа Машина со Силен Шамар Сила и Еластичност на Серпентина Тетоважа Машина, ја Подобрува Замор Феноменот на Серпентина Машина. (РОТАРИ ТЕТОВАЖА МАШИНА КОМПАТИБИЛЕН СО СИТЕ ИГЛИ)-СИТЕ Standad Традиционалните Тетоважа Игли и Кертриџ Тетоважа Игли(со Тетоважа Кертриџ Зафат). (ПАКЕТ, ВКЛУЧУВАЈЌИ)-1pc Тетоважа Ротари Машина,1pc РКА Клип кабелот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Преносни Тетоважа Напојување,Мини Тетоважа Напојување,Тетоважа Напојување,Тетоважа Енергија Преносни Тетоважа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Преносни Тетоважа Напојување,Мини Тетоважа Напојување,Тетоважа Напојување,Тетоважа Енергија Преносни Тетоважа

Преносни Тетоважа Напојување : Напон прилагодување е точна, напонот подолу 18 V може да се прилагоди прои

DEN 342.96