• Неодамнешно
Безжична Трајна Шминка Ротари Тетоважа Машина Веѓа Пенкало Батерија PMU Машина Уред со 10PCS Игли За Сенчење Веѓи,Усни,Eyeliners и МЦ B950b (Розово Злато)

Безжична Трајна Шминка Ротари Тетоважа Машина Веѓа Пенкало Батерија PMU Машина Уред со 10PCS Игли За Сенчење

Buyers rating:
DEN 1749.60

Количина на стоки

1.Професионални Веѓа тетоважа машина(бајонет слот),ниско ниво на бучава,силна и стабилна да работат, без топла за долго време работи. 2.Мулти-Функции : Овој Безжичен Трајна Шминка Pen висок квалитет на машина, Дизајнирана за да ви дадат најблиските чувствуваат за вистинско пенкало што ќе може да се добие со тетоважа машина.Тоа може да обезбедува различни функции, како што се веѓа, eyeliner, усна, МЦ,дури и мала тетоважа. 3.Двете жичен и безжичен може да се работеше.Машината работи со литиум батерија или на AC/DC Адаптер. 4.ПРИЛАГОДЛИВИ БРЗИНА - 3 за контрола на Брзината за безжична употреба / 4 за контрола на Брзината за адаптер употреба . 2.Пенкало работа со AC/DC Адаптер со 4 брзина контрола. 3.Пенкало работа со Литиум Батерија ( Безжичен) со 3 брзина контрола 4.Игла должина можат да бидат прилагодливи,Игла Издаденост : 0 - 2,5 mm. 5.Може да безжична користење.Машината работи со литиум батерија или на AC/DC Адаптер.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тетоважа Комплет - Yuelong Тетоважа Машина Колекции Лагер Shader Калеми 2 Тетоважа Митралези со Напојување Подножјето
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Комплет - Yuelong Тетоважа Машина Колекции Лагер Shader Калеми 2 Тетоважа Митралези со Напојување Подножјето

8, 1pcs Црни алуминиумски Легури тетоважа костец(22 MM) 9, 1pcs Црвено Алуминиум тетоважа костец(22 MM) 10, 2 Располо

DEN 1437.36