• Неодамнешно
Заврши Тетоважа Машина за Полнење - Yuelong Про Тетоважа Колекции Лагер Shader Калеми Тетоважа Митралези со Напојување Подножјето на Возилото Пигмент Мастила Тетоважа И?

Заврши Тетоважа Машина за Полнење - Yuelong Про Тетоважа Колекции Лагер Shader Калеми Тетоважа Митралези со

Buyers rating:
DEN 863.76

Количина на стоки

За Бренд : YUELONG е Професионална тетоважа опрема компанија, кој се фокусира на високо ефикасни тетоважа игли, тетоважа машина,тетоважа на напојување и други високи стандарди тетоважа резерви.Претставата е исклучително стабилен, првиот избор на професионални tattooists. -Ова е двојна намена машина за Линија и Shader и машина е надграден за да го подобри своето работење на перформансите и работниот век.Стандарден напон поставување, точни напонот пропис.Ние секогаш ќе ви обезбеди со задоволително и брза услуга.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тетоважа Машина за Напојување,Тетоважа Напојување,Професионални Тетоважа Напојување,Професионални Тетоважа Напојување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Машина за Напојување,Тетоважа Напојување,Професионални Тетоважа Напојување,Професионални Тетоважа Напојување

Тетоважа Машина Напојување : LCD дисплеј, шест опрема за контрола, двоен режим на префрлување, намалување

DEN 1070.16
Тетоважа Комплет - Yuelong Тетоважа Машина Колекции Лагер Shader Калеми 2 Тетоважа Митралези со Напојување Подножјето
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Комплет - Yuelong Тетоважа Машина Колекции Лагер Shader Калеми 2 Тетоважа Митралези со Напојување Подножјето

8, 1pcs Црни алуминиумски Легури тетоважа костец(22 MM) 9, 1pcs Црвено Алуминиум тетоважа костец(22 MM) 10, 2 Располо

DEN 1437.36