• Неодамнешно
Ротари Тетоважа Пенкало Машина, ATOMUS Тетоважа Краток Пенкало, Стил Кертриџ Машина Пиштол Лагер Shader со DC Кабелот 9000r/m Coreless Моторни Алуминиум Рамка Тетоважа Машина (Си

Ротари Тетоважа Пенкало Машина, ATOMUS Тетоважа Краток Пенкало, Стил Кертриџ Машина Пиштол Лагер Shader со DC

Buyers rating:
DEN 815.76

Количина на стоки

★ Ергономски пен-стил машина ви нуди подобар корисник-искуство.Само ги ротирате тетоважа машина пенкало за да ја прилагодите игла е должина. ★ Брзина : 9000 R/Минута, силен и моќен, достапни за сенчење и обвивка.Стабилна работа помеѓу 6-9 V со DC папочната врска. ★ Доаѓа со DC Кабелот, за поудобно и прецизни tattooing и microblading.Компатибилен со повеќето од Познатите брендови на кертриџ игли. ★ Изработени од алуминиумска легура, долгорочната стабилност, ниско ниво на бучава, лесен, лесен и пренослив да ја користите. ★ Бренд Вовед : ATOMUS се фокусира на дизајн, производство и продажба на тетоважа производи, веѓа тетоважа производи, шминка алатки и производи за лична нега.Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакаат да купат на големо, ние ќе ви даде убаво попуст.Ако имате било какви прашања во врска со производ,ве молиме контактирајте не директно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тетоважа Комплет - Yuelong Тетоважа Машина Колекции Лагер Shader Калеми 2 Тетоважа Митралези со Напојување Подножјето
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Комплет - Yuelong Тетоважа Машина Колекции Лагер Shader Калеми 2 Тетоважа Митралези со Напојување Подножјето

8, 1pcs Црни алуминиумски Легури тетоважа костец(22 MM) 9, 1pcs Црвено Алуминиум тетоважа костец(22 MM) 10, 2 Располо

DEN 1437.36
Маса Светилка,USB Круг Шминка Светилка Веѓа Усна Тетоважа Салон за Убавина Десктоп Led Светла со Клип,Полн алуминиум
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Маса Светилка,USB Круг Шминка Светилка Веѓа Усна Тетоважа Салон за Убавина Десктоп Led Светла со Клип,Полн алуминиум

ПРЕДНОСТ Со заштеда на енергија, висока осветленост, долг живот ЛЕР, без stroboscopic око за заштита.ФЛЕКСИБИ

DEN 486.96
Тетоважа Матрицата Печатач Tattoer Тетоважа Термички Копир со 10 Бесплатен Трансфер на Хартија Тетоважа Матрицата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Матрицата Печатач Tattoer Тетоважа Термички Копир со 10 Бесплатен Трансфер на Хартија Тетоважа Матрицата

, што е многу погодно и функционална Кога Deepness 2 дела, Deepness 1 ќе се исклучи.тоа нема да биде над топлина лес

DEN 3647.76
Безжична Тетоважа Напојување,Преносни Тетоважа Напојување,LCD Тетоважа Напојување,Безжични Тетоважа Напојување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Безжична Тетоважа Напојување,Преносни Тетоважа Напојување,LCD Тетоважа Напојување,Безжични Тетоважа Напојување

Безжична Тетоважа Напојување : 2 видови на интерфејси се опционални, погоден за сите стандардни DC интерф

DEN 1065.36
Дигитални Тетоважа Извор на Енергија,Тетоважа Напојување,Тетоважа Извор на Енергија,Транспарентни Тетоважа Напојување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитални Тетоважа Извор на Енергија,Тетоважа Напојување,Тетоважа Извор на Енергија,Транспарентни Тетоважа Напојување

Дигитални Тетоважа Извор на Енергија : Две тетоважа машини може да се поврзе во исто време, не треба да с

DEN 827.76