• Неодамнешно
Тетоважа Напојување - Sotica НЛО Тетоважа Машина за Напојување со Производот Настава и Магнетна База Шарени Напон Тетоважа Напојување Погоден за повеќето Тетоважа Ма

Тетоважа Напојување - Sotica НЛО Тетоважа Машина за Напојување со Производот Настава и Магнетна База Шарени

Buyers rating:
DEN 1583.76

Количина на стоки

Ви благодариме за вашата доверба.4, Се направи вашата тетоважа машини повеќе моќни.- Стабилен квалитет, зградата на долг рок и никогаш не се загреат.ПОГОДЕН МАШИНА - Компатибилен со сите калеми и ротирање тетоважа машини.На дното на напојување има анти-лизга уреди, изградена-во магнети, лесно да се поправи на различни површини, која обезбедува професионални и стабилна заштита за тетоважа работа.2) Тетоважа Напојување се погодни за било почетник, приправник или потврди тетоважа уметници во потрага за високо - крај тетоважа материјали!3) Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни за НЛО тетоважа напојување.Ве молиме слободно контактирајте со нас , само едноставно да го вратите за целосна наплата или размена.Обезбедува силна и стабилна тековната да работат на тетоважа машина.Sotica Тетоважа Напојување - Дигитален Тетоважа Напојување за сите видови на тетоважа машини.Продолжи режим : Притиснете за 2 секунди, LED светлина блесна еднаш, а потоа можете да ги контролирате тетоважа напојување од страна на подножјето на возилото или knob.Со адаптер & кабел и Производ Прирачник.- Дното анти-пропадна уред,вграден во магнет и силиконски костец дозволите за користење на различни површини.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Тетоважа Дигитални Моќ Supply Color : Black Input Напон : 100-240 V 50-60 HZOutput Напон : 3v - 18v Weight : 560g Tattoo Машина за Напојување Feartures : - Боја на промена на напон индикатор, јасно покажува напон промени - Обезбедува моќни и стабилни тековни/електрична енергија за тетоважа машина за работа.Шарени промена на напон индикатор дизајн, Различни бои претставува различни напон вредност.Ви благодариме за вашата доверба.Ние веруваме дека нашите производи се со врвен квалитет за да им помогне на клиентите да се постигне совршен резултати.Лесен за употреба, се движат на никаде, нема потреба да чекате за ладење и потоа се чува во кутијата.ГАРАНЦИЈА за квалитет - 100% новата тетоважа на напојување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тетоважа Комплет - Yuelong Тетоважа Машина Колекции Лагер Shader Калеми 2 Тетоважа Митралези со Напојување Подножјето
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Комплет - Yuelong Тетоважа Машина Колекции Лагер Shader Калеми 2 Тетоважа Митралези со Напојување Подножјето

8, 1pcs Црни алуминиумски Легури тетоважа костец(22 MM) 9, 1pcs Црвено Алуминиум тетоважа костец(22 MM) 10, 2 Располо�

DEN 1437.36
Маса Светилка,USB Круг Шминка Светилка Веѓа Усна Тетоважа Салон за Убавина Десктоп Led Светла со Клип,Полн алуминиум
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Маса Светилка,USB Круг Шминка Светилка Веѓа Усна Тетоважа Салон за Убавина Десктоп Led Светла со Клип,Полн алуминиум

ПРЕДНОСТ Со заштеда на енергија, висока осветленост, долг живот ЛЕР, без stroboscopic око за заштита.ФЛЕКСИБИ�

DEN 486.96
Тетоважа Машина за Напојување,Тетоважа Напојување,Професионални Тетоважа Напојување,Професионални Тетоважа Напојување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Машина за Напојување,Тетоважа Напојување,Професионални Тетоважа Напојување,Професионални Тетоважа Напојување

Тетоважа Машина Напојување : LCD дисплеј, шест опрема за контрола, двоен режим на префрлување, намалување

DEN 1070.16
Преносни Тетоважа Напојување,Мини Тетоважа Напојување,Тетоважа Напојување,Тетоважа Енергија Преносни Тетоважа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Преносни Тетоважа Напојување,Мини Тетоважа Напојување,Тетоважа Напојување,Тетоважа Енергија Преносни Тетоважа

Преносни Тетоважа Напојување : Напон прилагодување е точна, напонот подолу 18 V може да се прилагоди прои�

DEN 342.96
Тетоважа Машина за Полнење,20PCS Кертриџ Игли Со DC Мозок и Дигитални Напојување За Тетоважа Уметници и Стартери
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Машина за Полнење,20PCS Кертриџ Игли Со DC Мозок и Дигитални Напојување За Тетоважа Уметници и Стартери

【Дополнителен Комплет】пакетот вклучува Тетоважа Пенкало, Напојување, Power Кабел, RAC Линија, Нога Возило�

DEN 2159.76