• Неодамнешно
Mummy Мини Ротари Тетоважа Пенкало Машина Пиштол Јапонија Coreless Моторни 3,5 мм Удар Должина Алуминиумска Рамка (црна боја)

Mummy Мини Ротари Тетоважа Пенкало Машина Пиштол Јапонија Coreless Моторни 3,5 мм Удар Должина Алуминиумска

Buyers rating:
DEN 1151.76

Количина на стоки

РАМКА МАТЕРИЈАЛ-CNC-Машински Алуминиумски,мала тежина и намалување на рака гуми за долго време работи.МОТОР-8 V 9000 RMP Јапонски Coreless Мотор,со голема брзина,поголема моќ,ниско ниво на бучава и работат стабилно.НАПОН-Започнете напон : 3.5 V;Работен Напон Recommende 5-8 V.Мозочен УДАР-3.5 mm Удар Должина,тетоважата мини рамката на машината дел е одделен со стисокот, Чисти повеќе лесно.ДИМЕНЗИЈА-Тетоважа Пенкало Должина : 84mm;Тетоважа пенкало Дијаметар : 22mm;Тетоважа пенкало Зафат Дијаметар : 27mm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тетоважа Трансфер на Матрицата Машина, Професионални Тетоважа Матрицата Термички Копир Трансфер Печатење Машина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Трансфер на Матрицата Машина, Професионални Тетоважа Матрицата Термички Копир Трансфер Печатење Машина

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Постојат 5 копчиња / копчиња за различни функции, можете да изберете копирај методи

DEN 4079.76
Маса Светилка,USB Круг Шминка Светилка Веѓа Усна Тетоважа Салон за Убавина Десктоп Led Светла со Клип,Полн алуминиум
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Маса Светилка,USB Круг Шминка Светилка Веѓа Усна Тетоважа Салон за Убавина Десктоп Led Светла со Клип,Полн алуминиум

ПРЕДНОСТ Со заштеда на енергија, висока осветленост, долг живот ЛЕР, без stroboscopic око за заштита.ФЛЕКСИБИ�

DEN 486.96
Тетоважа Комплет - Yuelong Тетоважа Машина Колекции Лагер Shader Калеми 2 Тетоважа Митралези со Напојување Подножјето
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Комплет - Yuelong Тетоважа Машина Колекции Лагер Shader Калеми 2 Тетоважа Митралези со Напојување Подножјето

8, 1pcs Црни алуминиумски Легури тетоважа костец(22 MM) 9, 1pcs Црвено Алуминиум тетоважа костец(22 MM) 10, 2 Располо�

DEN 1437.36
БИУ Заврши Тетоважа Пенкало за Полнење, Алуминиум Професионални Моторни Тетоважа Машина Сет, со Напојување/Кертриџ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

БИУ Заврши Тетоважа Пенкало за Полнење, Алуминиум Професионални Моторни Тетоважа Машина Сет, со Напојување/Кертриџ

Линк ги вклучува 1 мотор тетоважа пенкало, 1 LCD дигитален дисплеј напојување, 1 адаптер, 1 плоштадот на воз�

DEN 758.40
Професионалци Безжична Ротари Тетоважа Батеријата Пенкало, Тетоважа Кертриџ Машина со LED Дисплеј Тетоважа Опрема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Професионалци Безжична Ротари Тетоважа Батеријата Пенкало, Тетоважа Кертриџ Машина со LED Дисплеј Тетоважа Опрема

Тетоважа Машина Совет : не заборавајте дека треба да се остане здрав пред вас тетоважа.Една недела е тел�

DEN 844.80
Тетоважа Машина Моторни,Тетоважа Лагер Сенка,Телото Уметност Машина,Простор Алуминиум Тетоважа Машина Моторни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Машина Моторни,Тетоважа Лагер Сенка,Телото Уметност Машина,Простор Алуминиум Тетоважа Машина Моторни

Тетоважа Машина Моторни : CNC резба процес, прецизни димензии, прекрасна и мазна форма, не е лесно да се би�

DEN 1302.96
Заврши Тетоважа Машина Пенкало за Полнење, Тетоважа Пенкало Машина со Безжична Тетоважа Напојување Кертриџ Игли
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Заврши Тетоважа Машина Пенкало за Полнење, Тетоважа Пенкало Машина со Безжична Тетоважа Напојување Кертриџ Игли

★ Тетоважа Машина Совет : не заборавајте дека треба да се остане здрав пред вас тетоважа.Една недела е т�

DEN 1262.40