• Неодамнешно
Guapa Microblading Тетоважа Машина Електрични MST Трајна Шминка Машина Тетоважа Пиштол Уред за Веѓа Eyeliner Усна Телото Уметност, Убавина (Машина Црвено)

Guapa Microblading Тетоважа Машина Електрични MST Трајна Шминка Машина Тетоважа Пиштол Уред за Веѓа Eyeliner

Buyers rating:
DEN 815.76

Количина на стоки

Новиот Дизајниран Microblading Тетоважа Пенкало Машина.Преносни Трајна Шминка Пенкало Машина : Лесен и едноставен за употреба, безбедна и чиста.Моќен Мотор Micropigmentation Машина : со 3 менувачот, лесно да се контролира брзината со копчето.Едноставна операција, еден копчето за почеток и крај.Inbed ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за дизајн за да се избегне несреќа притиснете.Спирала игли се погодни и игли должина може да се прилагоди.Одлично за веѓа, eyeline и усна tattooing.Материјал : Алуминиум.Достапни Бои : Сива, Црвена Боја.Брзина : 25000-35000rpm, 3gears( Ниска, Средна, Висока ). 3 брзини( Ниска, Средна, Висока ), ON/OFF хируршка постапка, лесно да се контролира брзината.На microblading тетоважа пенкало машина е со Јапонија Тивок Мотор.Повеќе моќни, стабилни, многу издржливи. 3 Нивоа за брзина може да се прилагоди.Една клучна работа со Низок, Среден Голема брзина прилагоди.Ги исполни вашите различните барања на трајна шминка за убавина работа.Не инк-џет, брзо боење, мали глас, со високи перформанси.Ви даде утеха искуство. 1pc X Microblading Тетоважа Пенкало Машина. 1pc X Конекција Линија. 1pc X 1 R Игла, 1pc X 3Р Игла. 1pc X Кутија.Материјал : Алуминиум Достапни Бои : Сива, Red Speed : 25000-35000rpm, 3gears( Ниска, Средна, Висока )3 брзини( Ниска, Средна, Висока ), ON/OFF хируршка постапка, лесно да се контролира брзината.На microblading тетоважа пенкало машина е со Јапонија Тивок Мотор.Повеќе моќни, стабилни, многу издржливи 3 Нивоа за брзина може да се прилагоди.Една клучна работа со Низок, Среден Голема брзина прилагоди.Ги исполни вашите различните барања на трајна шминка за убавина работа.Не инк-џет, брзо боење, мали глас, со високи перформанси.Ви даде утеха искуство. 1pc X Microblading Тетоважа Пенкало Машина 1pc X Конекција Линија 1pc X 1 R Игла, 1pc X 3Р Needle1pc X Кутија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тетоважа Напојување, Безжични Тетоважа Машина за Напојување, Професионални DC Тетоважа Напојување Моторни Одбор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Напојување, Безжични Тетоважа Машина за Напојување, Професионални DC Тетоважа Напојување Моторни Одбор

Ги исполни вашите различни потреби и може да се прикаже на останатите напојување енергија Стандардната

DEN 750.96
Тетоважа Машина за Напојување,Тетоважа Напојување,Професионални Тетоважа Напојување,Професионални Тетоважа Напојување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Машина за Напојување,Тетоважа Напојување,Професионални Тетоважа Напојување,Професионални Тетоважа Напојување

Тетоважа Машина Напојување : LCD дисплеј, шест опрема за контрола, двоен режим на префрлување, намалување

DEN 1070.16
Дигитални Тетоважа Извор на Енергија,Тетоважа Напојување,Тетоважа Извор на Енергија,Транспарентни Тетоважа Напојување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитални Тетоважа Извор на Енергија,Тетоважа Напојување,Тетоважа Извор на Енергија,Транспарентни Тетоважа Напојување

Дигитални Тетоважа Извор на Енергија : Две тетоважа машини може да се поврзе во исто време, не треба да с�

DEN 827.76
Безжична Тетоважа Напојување,Преносни Тетоважа Напојување,LCD Тетоважа Напојување,Безжични Тетоважа Напојување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Безжична Тетоважа Напојување,Преносни Тетоважа Напојување,LCD Тетоважа Напојување,Безжични Тетоважа Напојување

Безжична Тетоважа Напојување : 2 видови на интерфејси се опционални, погоден за сите стандардни DC интерф

DEN 1065.36
Тетоважа Трансфер на Матрицата Машина, Професионални Тетоважа Матрицата Термички Копир Трансфер Печатење Машина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Трансфер на Матрицата Машина, Професионални Тетоважа Матрицата Термички Копир Трансфер Печатење Машина

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Постојат 5 копчиња / копчиња за различни функции, можете да изберете копирај методи

DEN 4079.76
Преносни Тетоважа Напојување,Мини Тетоважа Напојување,Тетоважа Напојување,Тетоважа Енергија Преносни Тетоважа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Преносни Тетоважа Напојување,Мини Тетоважа Напојување,Тетоважа Напојување,Тетоважа Енергија Преносни Тетоважа

Преносни Тетоважа Напојување : Напон прилагодување е точна, напонот подолу 18 V може да се прилагоди прои�

DEN 342.96
Тетоважа Пенкало Машина Тетоважа Пенкало Алуминиумски Мотор Легура Тетоважа Краток за Тетоважа Материјали Тетоважа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Пенкало Машина Тетоважа Пенкало Алуминиумски Мотор Легура Тетоважа Краток за Тетоважа Материјали Тетоважа

Машински Алуминиумски Мотор Увезени Микро Мотор Е Усвоена, Фреквенцијата Крива Е Стабилна Во Текот На �

DEN 3599.76
Заврши Тетоважа Машина Пенкало за Полнење, Тетоважа Пенкало Машина со Безжична Тетоважа Напојување Кертриџ Игли
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Заврши Тетоважа Машина Пенкало за Полнење, Тетоважа Пенкало Машина со Безжична Тетоважа Напојување Кертриџ Игли

★ Тетоважа Машина Совет : не заборавајте дека треба да се остане здрав пред вас тетоважа.Една недела е т�

DEN 1262.40