• Неодамнешно
Професионални Тетоважа Напојување,LCD Тетоважа Напојување,3 Дупка Тетоважа Машина за Напојување,Професионална 3 Дупка LCD Дисплеј Тетоважа Машина за Напојување Тето?

Професионални Тетоважа Напојување,LCD Тетоважа Напојување,3 Дупка Тетоважа Машина за Напојување,Професионална

Buyers rating:
DEN 441.36

Количина на стоки

Професионални Тетоважа Напојување : влезниот напон е 80‑250 V, напонот е универзална целиот свет, па нема потреба да се грижите за напон проблеми.Постои не се лизга подлога на дното, што не ќе се движат лесно, внимателен дизајн.Со LCD екранот во реално време, приказот на тековниот напон, со што на вашата работа повеќе погодно. 3 Дупка Тетоважа Машина Напојување : LCD Тетоважа Напојување : Три дупки, да се поврзете 1 на возилото, 1 лагер тетоважа машина, 1 shader тетоважа машина.Издржливи & Деликатна : Направен од високо‑сила ABS, безбедно и стабилно, еко‑пријателски, силни и издржливи.Customer Service : Ако имате било каков проблем во врска со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да го контактирате овластениот сервис, Ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот,ве молиме да бидат сигурни да се купи.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Функција : 1. Таму се отвори на дното, топлина дисипација е брзо, а тоа може да се работи за долго време.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Тетоважа Машина за Напојување Материјал : ABS Влезен Напон : 80-250 V Излезниот Напон на Вредноста на Точноста : 0.1 V Дупка Позиција : 3 дупки, да се поврзете 1 педалата и 2 тетоважа машини во исто време Големина : Прибл. 14.1 x 11.2 x 6.5 см / 5.6 x 4.4 x 2.6 во Оперативни Инструкции : 1. Поврзете го приклучокот за напојување и грло, и притиснете го копчето зад напојување. 2. Поврзете го тетоважа машина и на педалата, чекор на педалот за да почне да работи. 3. Напонот може да се прилагоди преку knob, и црвеното копче под knob да се префрлате помеѓу два тетоважа машини.Пакет Листа : 1 x Напојување 1 x Приклучокот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тетоважа Трансфер на Матрицата Машина, Професионални Тетоважа Матрицата Термички Копир Трансфер Печатење Машина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Трансфер на Матрицата Машина, Професионални Тетоважа Матрицата Термички Копир Трансфер Печатење Машина

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Постојат 5 копчиња / копчиња за различни функции, можете да изберете копирај методи

DEN 4079.76
Тетоважа Пенкало Машина Тетоважа Пенкало Алуминиумски Мотор Легура Тетоважа Краток за Тетоважа Материјали Тетоважа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Пенкало Машина Тетоважа Пенкало Алуминиумски Мотор Легура Тетоважа Краток за Тетоважа Материјали Тетоважа

Машински Алуминиумски Мотор Увезени Микро Мотор Е Усвоена, Фреквенцијата Крива Е Стабилна Во Текот На

DEN 3599.76
БИУ Заврши Тетоважа Пенкало за Полнење, Алуминиум Професионални Моторни Тетоважа Машина Сет, со Напојување/Кертриџ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

БИУ Заврши Тетоважа Пенкало за Полнење, Алуминиум Професионални Моторни Тетоважа Машина Сет, со Напојување/Кертриџ

Линк ги вклучува 1 мотор тетоважа пенкало, 1 LCD дигитален дисплеј напојување, 1 адаптер, 1 плоштадот на воз

DEN 758.40
Тетоважа Комплет Ротари Тетоважа Машина Пенкало за Поставата Засенчување Боја Тетоважа Работи, Преносни Кертриџ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Комплет Ротари Тетоважа Машина Пенкало за Поставата Засенчување Боја Тетоважа Работи, Преносни Кертриџ

Оваа машина прифаќа увезени моторни машина микро мотори, во моторни машина на работа фреквенција крива

DEN 750.96
Професионалци Безжична Ротари Тетоважа Батеријата Пенкало, Тетоважа Кертриџ Машина со LED Дисплеј Тетоважа Опрема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Професионалци Безжична Ротари Тетоважа Батеријата Пенкало, Тетоважа Кертриџ Машина со LED Дисплеј Тетоважа Опрема

Тетоважа Машина Совет : не заборавајте дека треба да се остане здрав пред вас тетоважа.Една недела е тел

DEN 844.80