• Неодамнешно
Тетоважа Машина Моторни,Тетоважа Лагер Сенка,Телото Уметност Машина,Простор Алуминиум Тетоважа Машина Моторни Тетоважа Лагер Shader Телото Уметност Снабдување(Црна

Тетоважа Машина Моторни,Тетоважа Лагер Сенка,Телото Уметност Машина,Простор Алуминиум Тетоважа Машина Моторни

Buyers rating:
DEN 1302.96

Количина на стоки

Тетоважа Машина Моторни : CNC резба процес, прецизни димензии, прекрасна и мазна форма, не е лесно да се биде изгребани, и никогаш нема да избледи и сликам надвор.Тетоважа Лагер Сенка : Вградени во увезената мотор, најдобри работен напон е 5-10 volts, тоа може да се вози касети игла и големи ред pin.Ниско ниво на бучава, ги отфрли гостите' паника предизвикана со звук, и им даде на гости тивко тетоважа на животната средина.Телото Уметност Машина : Направена на просторот алуминиумски материјал, кој е повеќе лесни од традиционалните серпентина тетоважа машина.Уникатен Дизајн : Бесплатно на гумени бендот дизајн, кој во голема мера го намалува jitter стапка во споредба со shrapnel мотор.Customer Service : Ако имате било каков проблем во врска со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да го контактирате овластениот сервис, Ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот,ве молиме да бидат сигурни да се купи.Пакет Листа : 1 x Тетоважа Машина 1 x Клип Кабелот Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Тетоважа Машина Факултативна Боја : Златна, Црна Материјал : Space алуминиум Функција : Засенчување и поставата Употреба се Справи со Тип : Касети игла и општи справи Тип на Игла : Одберете според рачка за да го користите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тетоважа Пенкало Машина Тетоважа Пенкало Алуминиумски Мотор Легура Тетоважа Краток за Тетоважа Материјали Тетоважа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Пенкало Машина Тетоважа Пенкало Алуминиумски Мотор Легура Тетоважа Краток за Тетоважа Материјали Тетоважа

Машински Алуминиумски Мотор Увезени Микро Мотор Е Усвоена, Фреквенцијата Крива Е Стабилна Во Текот На

DEN 3599.76
БИУ Заврши Тетоважа Пенкало за Полнење, Алуминиум Професионални Моторни Тетоважа Машина Сет, со Напојување/Кертриџ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

БИУ Заврши Тетоважа Пенкало за Полнење, Алуминиум Професионални Моторни Тетоважа Машина Сет, со Напојување/Кертриџ

Линк ги вклучува 1 мотор тетоважа пенкало, 1 LCD дигитален дисплеј напојување, 1 адаптер, 1 плоштадот на воз

DEN 758.40
Тетоважа Трансфер на Матрицата Машина, Професионални Тетоважа Матрицата Термички Копир Трансфер Печатење Машина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Трансфер на Матрицата Машина, Професионални Тетоважа Матрицата Термички Копир Трансфер Печатење Машина

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Постојат 5 копчиња / копчиња за различни функции, можете да изберете копирај методи

DEN 4079.76
Заврши Тетоважа Машина Пенкало за Полнење, Тетоважа Пенкало Машина со Безжична Тетоважа Напојување Кертриџ Игли
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Заврши Тетоважа Машина Пенкало за Полнење, Тетоважа Пенкало Машина со Безжична Тетоважа Напојување Кертриџ Игли

★ Тетоважа Машина Совет : не заборавајте дека треба да се остане здрав пред вас тетоважа.Една недела е т

DEN 1262.40
Тетоважа Напојување, Безжични Тетоважа Машина за Напојување, Професионални DC Тетоважа Напојување Моторни Одбор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тетоважа Напојување, Безжични Тетоважа Машина за Напојување, Професионални DC Тетоважа Напојување Моторни Одбор

Ги исполни вашите различни потреби и може да се прикаже на останатите напојување енергија Стандардната

DEN 750.96
Професионалци Безжична Ротари Тетоважа Батеријата Пенкало, Тетоважа Кертриџ Машина со LED Дисплеј Тетоважа Опрема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Професионалци Безжична Ротари Тетоважа Батеријата Пенкало, Тетоважа Кертриџ Машина со LED Дисплеј Тетоважа Опрема

Тетоважа Машина Совет : не заборавајте дека треба да се остане здрав пред вас тетоважа.Една недела е тел

DEN 844.80