• Неодамнешно
Деца Шише за Вода, Деца Термос Шише за Вода, Двојно Ѕидови Термо Кригла Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Деца Патување кригла за Вода, Млеко, Училиште, Спорт

Деца Шише за Вода, Деца Термос Шише за Вода, Двојно Ѕидови Термо Кригла Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки

Buyers rating:
DEN 2095.20

Количина на стоки

ИНТЕЛИГЕНТНИ ТЕМПЕРАТУРА на ЕКРАНОТ ТЕРМОС ШОЛЈА : Овој деца шише за вода термос шолја усвојува дигитален дисплеј технологија, дизајн, температурата е познат на допир, топло придружник, интелигентни температура заштита, така што вие и вашите деца можат да пијат најмногу постојана температура на вода во секое време, насекаде.Со ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ДЕЦА ШИШЕ за ВОДА : облик на изолација тенџере е убава.Според истражувањето, ова изолација првенство е многу популарен меѓу мајките и децата се чувствуваат многу добро да се користи.Капацитетот на 320 мл е доволно само да се задоволат деца вода потреби.Што може да се ВИДИ СТИЛОТ KETTLE:our термос е дизајниран со интересни илустрации, двојно-layer внатрешниот ѕид, за да се осигура дека вие не ќе биде топло за време на употреба, и дизајнот е не се лизга, одлична топлина зачувување, ако сте канцелариски работник, можете исто така да изберете оваа симпатична вода првенство ви овозможува да уживате во кафе, чај, вино или сок за вашите срца содржина.ДОАЃА СО ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ ДЕТЕ ЗАКЛУЧУВАЊЕ : Овој термос шише со флип врвот и затка е опремен со течење-доказ за безбедност на заклучување.На детето термос може да биде пијан директно, и изолација слој може да се чува содржината топла и ладна за долго време, заштита на вашите деца да најголема мера.ЛОГИСТИКА И СЕРВИС : Со цел да ви донесе најдобрите и од највисок квалитет шопинг искуство, ние ќе го избере најдобриот квалитет, логистика, сервис за вас.Тоа ќе ја испорача производи за да можете во врска 14-20 дена.Ако имате било какви прашања, Можете да не контактирате во било кое време, и ние ќе ви ги даде најмногу задоволителен одговор во рок од 24 часа.опишете : Боја : Yellow Cartoon термос шолја, флип дизајн, голем капацитет може да ги исполни пиење потребите на повеќето луѓе.Се чувствувате кул со топли течности и користи ладни пијалоци за да се спречи потење.Тоа е добро за да се донесе еден мал шише за вода како подарок, деца и девојки ќе сакаат тоа.Оваа чаша е многу погоден за деца во движење.На тенок дизајн е погоден за мали раце и може да се стави директно во рачна ташна.Вакуум запечатени структура, подобро топлина зачувување ефект.Производ атрибути материјал : 304 од не ' рѓосувачки steel Function : топлина preservation Style : бие првенство, со заклучување, директно cup Color : портокалова, жолта, сина, purple Capacity : 320ml1. Ве молиме имајте на ум дека поради светлосни ефекти, display brightness/contrast settings, итн., ќе има некои мали разлики помеѓу бојата на сликата и вистинскиот објект.Прирачник мерења на локации, може да има отстапување од 1-2 cm.2. Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни оставите порака.Ние ќе одговори и да ви овозможи со најдобра услуга.Пакет Includingpacking листа : 1*Изолација првенство.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CGADX Стакло Лагер Изолација Тенџере Термос Шишиња Кампување Нордиските Јапонски Стил Термос Шишиња Голема Borraccia
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CGADX Стакло Лагер Изолација Тенџере Термос Шишиња Кампување Нордиските Јапонски Стил Термос Шишиња Голема Borraccia

Топлина зачувување и ладна презервација, 12 часа топлина зачувување и ладна презервација за стакло бака

DEN 4483.92
Тиква Во Облик На Шише Преносни Се Справи Со Чаша Мини Вакуум Колба Едноставна Студент Шише Џеб Првенство Анти-Судир
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тиква Во Облик На Шише Преносни Се Справи Со Чаша Мини Вакуум Колба Едноставна Студент Шише Џеб Првенство Анти-Судир

【Ефективни топлина зачувување】Овој мултифункционален купот е погоден за сите видови на топли и ладни

DEN 935.52