• Неодамнешно
Dukbruek Цртан Филм Крофна Божиќ Кадифен Првенство Ракав Рамо, Рака, Купот На Капакот На Држачот За Изолатор Ракав, Божиќ Шапка Оркестарот Патување Првенство Ракав Рам?

Dukbruek Цртан Филм Крофна Божиќ Кадифен Првенство Ракав Рамо, Рака, Купот На Капакот На Држачот За Изолатор

Buyers rating:
DEN 2380.80

Количина на стоки

Шише За Вода Материјал : Надворешниот Слој На Шише За Вода Рака Е Направен Од Високо-Квалитет Кадифе, И Поставата Е Направен Од Супер Мек Јагне Сомот Материјал.Материјалот Е Задебелена И Scalded За Да Спречи Судири И Да Се Спречи Боја Од Падне Во Чаша Вода.Дизајн : Торба Покрие Е Во Облик На Божиќ Шапка, Роман Симпатична, Подвижен И Сестран.Тоа Е Термичка Изолација, Водоотпорен, Shockproof И Анти Лизга Функции.Згусне Анти Scalding Да Се Спречи И Да Се Избегне Судир Боја Падне Во Чаша Вода.Големина на : Вода Шише Поклопецот Е Погоден За Децата на Шишиња со Вода Со Дијаметар ≤8.5 cm И Висина На ≤20cm.Тоа Совршено Се Совпаѓа Овие Шишиња Со Вода И Им Обезбедува Најдобра Заштита.Сцена : Погоден За Божиќ, Ноќта На Вештерките И Други Манифестации.Тоа Е Исто Така Погоден За Класи И Излети.Во Прилог На Литургија, Тоа Исто Така Може Да Се Користи За Да Се Одржи Грицки, Бонбони, Итн.Еден Пакет Е Мулти-Цел, Практичен И Удобен.Додаток Структура : Шише За Вода Назад Торба Соодветни За Деца Да Се Носат.Децата Ќе Го Сакам Симпатична И Хармоничен Изглед.Опремени Со Прилагодливи Рамо, Рака, Тоа Може Да Биде Еден Shouldered Или Крст-Тело Или Преносни.Торба Отворање на Е Затворена Со 3 Snap Токи И Монтажни И Прилагодливи Рамо, Рака (Вкупната Должина На Рамо, Рака Е Околу 120cm).Божиќ Термос Шолја Дијагонала Strap Product Карактеристики На Совршен Начин Да Носи Вода Во Садот Со Вас, Додека Го Држите Рацете Да Ви Бидат Слободни!Уживајте Пијалоци Во Секое Време, Насекаде, Да Се Постигне Вашата Дневна Хидратација Цели.Опремени Со Прилагодливи Рамо, Рака, Може Да Биде Еден Рамо, Крстот Или Да Се Носат.Надворешниот Слој : Висок Квалитет На Сомот.Обвивка : Супер Меки Јагне Кадифе.Торба За Отворање На Е Затворена Со 3 Snap Копчиња.Доаѓа Со Монтажни И Прилагодливи Рамо, Рака (Вкупната Должина На Рамо, Рака Е Околу 120cm).Каде Да Го Користите : Овие Убави И Шик Изолатор Купот На Ракавите Се Практични Алатки За Да Се Задржи Во Автомобил, Канцеларија, Продавница, Конференциска Сала, Дом, Ресторан, Хотел И Така Натаму, Исто Така, Може Да Биде Исклучителна Подароци На Семејствата, Пријатели, Соученици, Колеги И Повеќе.Шише Кафез Ќе Биде Совршен Придружник За Време На Патувањето, Многу Погодна За На Училиште, Одмор, Шетање, Трчање, Планинарење И Многу Други Отворено Спорт.Исклучителна Божиќ Форми Донесе Празник Радост, Совршен За Ноќта На Вештерките, Божиќ, Роденденот Партии, Денот На Благодарноста Или Роденденски Подароци.Интересни Додатоци Може Да Направи Вашето Дете Да Се Фокусираат На Публиката.Препорачливо Е Да Се Мијат Со Рака, Не Bleach, И Нека Се Исуши Природно.Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

EMSA Drink2go Tritan Шише, 0,7 л, Триаголник Шема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EMSA Drink2go Tritan Шише, 0,7 л, Триаголник Шема

Имајте Мир на Умот благодарение на својата дизајн со кој се чува секој унца на вашиот омилен пијалок, ду

DEN 770.16