• Неодамнешно
TANSHOW Genshin Влијание Термос Шише за Вода Merch 13.5 Унца Нерѓосувачки Челик Аниме Детска Изолирани Обновливи Шише за Вода (Raiden Shogun Баал)

TANSHOW Genshin Влијание Термос Шише за Вода Merch 13.5 Унца Нерѓосувачки Челик Аниме Детска Изолирани Обновливи

Buyers rating:
DEN 1956.00

Количина на стоки

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик,реални и исклучителна слика ,класичен и живописни држење на телото, враќање на играта заговор.Посебна високо-квалитетни слој е од надвор, прашина и анти-статички, чувајте го на чиста, тоа може да биде лесно да се избриша се исклучува кога е валкано, можете да го одржи удобно и не чувствуваат внатрешна температура.Безбедно Заклучување Механизам на флип притиснете го копчето за заклучување на флип копчето избегнување таа се отвори случајно во вашата торба или во вашето возило купот на носителот,така само да уживате во вашето време,никогаш не се грижи.Ова не ' рѓосувачки челик шише може да се користи дома, на работа, во салата, за спорт, во вашиот автомобил, на плажа, па дури и кампување или пешачење.Типични користи вклучуваат вода, чај, кафе, газирани пијалаци, вино & Пиво.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се справи со тоа во време.Имајте Пријатен Ден.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик,реални и исклучителна слика ,класичен и живописни држење на телото, враќање на играта заговор.Посебна високо-квалитетни слој е од надвор, прашина и анти-статички, чувајте го на чиста, тоа може да биде лесно да се избриша се исклучува кога е валкано, можете да го одржи удобно и не чувствуваат внатрешна температура.Безбедно Заклучување Механизам на флип притиснете го копчето за заклучување на флип копчето избегнување таа се отвори случајно во вашата торба или во вашето возило купот на носителот,така само да уживате во вашето време,никогаш не се грижи.Ова не ' рѓосувачки челик шише може да се користи дома, на работа, во салата, за спорт, во вашиот автомобил, на плажа, па дури и кампување или пешачење.Типични користи вклучуваат вода, чај, кафе, газирани пијалаци, вино & Пиво.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се справи со тоа во време.Имајте Пријатен Ден.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

EMSA Drink2go Tritan Шише, 0,7 л, Триаголник Шема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EMSA Drink2go Tritan Шише, 0,7 л, Триаголник Шема

Имајте Мир на Умот благодарение на својата дизајн со кој се чува секој унца на вашиот омилен пијалок, ду

DEN 770.16
Изолирани Шише за Вода 11.8 оз Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Вакуум Луксузен Спорт Колби Кола Форма Одмор Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Изолирани Шише за Вода 11.8 оз Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Вакуум Луксузен Спорт Колби Кола Форма Одмор Подарок

Храна Одделение Материјал : Направен од 18 / 8 храна одделение од нерѓосувачки челик, безбедно да се пие.Ши

DEN 441.36