• Неодамнешно
BigBigHundred 650ML Патување Преносни Чаша со Слама Спорт Пластични Овошен Сок Шише за Вода Затворен Првенство Двоен Слој Пластика - Јасно

BigBigHundred 650ML Патување Преносни Чаша со Слама Спорт Пластични Овошен Сок Шише за Вода Затворен Првенство

Buyers rating:
DEN 2172.00

Количина на стоки

✅ 1.Дизајниран со пластика, многу лесен за употреба.Тоа е лесен и пренослив, па тоа е лесно да се носат со надвор. ✅ 2.Животната средина и здравјето, не-токсични, BPA-free plasticizers.Висока сила, цврстина и отпорност на абење. ✅ 3.Анти-истиснување, анти-пукна и анти-мирис.Одличен подарок за вашите пријатели и себе си, голема идеален за дома.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CGADX Стакло Лагер Изолација Тенџере Термос Шишиња Кампување Нордиските Јапонски Стил Термос Шишиња Голема Borraccia
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CGADX Стакло Лагер Изолација Тенџере Термос Шишиња Кампување Нордиските Јапонски Стил Термос Шишиња Голема Borraccia

Топлина зачувување и ладна презервација, 12 часа топлина зачувување и ладна презервација за стакло бака�

DEN 4483.92
Изолирани Шише за Вода 11.8 оз Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Вакуум Луксузен Спорт Колби Кола Форма Одмор Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Изолирани Шише за Вода 11.8 оз Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Вакуум Луксузен Спорт Колби Кола Форма Одмор Подарок

Храна Одделение Материјал : Направен од 18 / 8 храна одделение од нерѓосувачки челик, безбедно да се пие.Ши

DEN 441.36
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Храна Тегла Течење Доказ Топло Ладно Храна За На Училиште, Канцеларија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Храна Тегла Течење Доказ Топло Ладно Храна За На Училиште, Канцеларија

Целосно водоотпорни, е утро мора да се има на движење, може да се стави во вашиот briefcase или ранец, без да с�

DEN 2612.88
Изолирани Термос Термос шишиња Дома Термичка Изолација Тенџере Креативни Голем Капацитет Преносни Изолација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Изолирани Термос Термос шишиња Дома Термичка Изолација Тенџере Креативни Голем Капацитет Преносни Изолација

♥Ергономски handle This производ усвојува на ергономски се справи со дизајн за да се направи тоа удобно да с�

DEN 1070.40
Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Студент Шише Течење-Доказ, Анти-Судир Првенство Едноставна Преносни Отворено
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Студент Шише Течење-Доказ, Анти-Судир Првенство Едноставна Преносни Отворено

【Ефективни топлина зачувување】Овој мултифункционален првенство е погодна за различни топли и ладни п

DEN 916.56