• Неодамнешно
Преносни 304 од не ' Рѓосувачки Челик Smart Студент High-end Leakproof Чај Првенство Вакум Шише Изолирани Првенство(сребро)

Преносни 304 од не ' Рѓосувачки Челик Smart Студент High-end Leakproof Чај Првенство Вакум Шише Изолирани Првенство(сребро)

Buyers rating:
DEN 402.00

Количина на стоки

Боја : црна, сина, црвена, бела, розова,Злато, сребро.Изолација перформанси : 12-24 часа.Големина : покаже како слики.Капацитет : 500ml.Пакет се вклучени : 1x вакуум првенство.Големина : покаже како слики.Пакет се вклучени : 1x вакуум првенство.Изолација перформанси : 12-24 часа.Боја : црна, сина, црвена, бела, розова,Злато, сребро Капацитет : 500ml.Опис : Овој вакум шише е пренослив и издржливи, идеален за патување, активности на отворено, автомобил, канцеларија, дома, на училиште, на пикник, жешка јога, пешачење, кампување, итн.Дизајниран со HD LCD екран на допир за прикажување во реално време температурата на водата, помагајќи ти да се пие вода која е најсоодветен за секое место.Направени на 304 нерѓосувачки челик, дизајниран со двоен слој, ова шише е безбедно и еколошки пријателски, без мирис и лесно да се мијат.Тоа може да се задржи топла или ладна вода за околу 12 часа.Овој вакум шише за вода е исто така добар сад за кафе, морнар, млеко, пијалоци и пијалоци дневно.Може да ги испратите на вашите пријатели или семејството како добар дар.Ова не ' рѓосувачки челик вакум шише е 500ml, погоден за секојдневна и кратко време потреби, можете да нарачате во зависност од вашата потреба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Храна Тегла Течење Доказ Топло Ладно Храна За На Училиште, Канцеларија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Храна Тегла Течење Доказ Топло Ладно Храна За На Училиште, Канцеларија

Целосно водоотпорни, е утро мора да се има на движење, може да се стави во вашиот briefcase или ранец, без да с

DEN 2612.88
CGADX Стакло Лагер Изолација Тенџере Термос Шишиња Кампување Нордиските Јапонски Стил Термос Шишиња Голема Borraccia
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CGADX Стакло Лагер Изолација Тенџере Термос Шишиња Кампување Нордиските Јапонски Стил Термос Шишиња Голема Borraccia

Топлина зачувување и ладна презервација, 12 часа топлина зачувување и ладна презервација за стакло бака

DEN 4483.92
Изолирани Шише за Вода 11.8 оз Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Вакуум Луксузен Спорт Колби Кола Форма Одмор Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Изолирани Шише за Вода 11.8 оз Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Вакуум Луксузен Спорт Колби Кола Форма Одмор Подарок

Храна Одделение Материјал : Направен од 18 / 8 храна одделение од нерѓосувачки челик, безбедно да се пие.Ши

DEN 441.36
Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Студент Шише Течење-Доказ, Анти-Судир Првенство Едноставна Преносни Отворено
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Студент Шише Течење-Доказ, Анти-Судир Првенство Едноставна Преносни Отворено

【Ефективни топлина зачувување】Овој мултифункционален првенство е погодна за различни топли и ладни п

DEN 916.56