• Неодамнешно
Црна И Бела Fleur-де-lis Обновливи Кафе Кригла Со Капак Изолирани Патување Гимнастик Двоен Ѕид Првенство За Office Home Спортски Автомобил 250ml

Црна И Бела Fleur-де-lis Обновливи Кафе Кригла Со Капак Изолирани Патување Гимнастик Двоен Ѕид Првенство За

Buyers rating:
DEN 890.40

Количина на стоки

Ова патување кафе е направена од еколошки и пластични материјали.Двапати ѕид структура, добра топлинска изолација перформанси, составен од внатрешниот првенство + пластика школка + не се лизга база + тока капак.Обновливи кафе чаши, тие не се за еднократна употреба производи, тие можат да се користат повторно по чистење, што е повеќе од еколошки.Ова кафе е погодна за сите-ден активности на отворено, на состаноци, деловни патувања, секојдневно да го користите дома, итн.Тоа е, исто така, совршен за патување кригла.Можете да го користите за во автомобил или да донесе кафе од дома да се работи.Кориснички патување чаши кафе со персоналните модели.Тие се одличен избор за подароци.Тие можат да бидат дадени како Божиќ подароци или роденденски подароци за семејството, пријатели и колеги кои сакаат кафе, топли и ладни пијалоци.Кориснички патување кафе, пластичен материјал, заштита на животната средина, двоен ѕид дизајн, добра топлинска изолација перформанси, можете да го користите за себе или ја даде како подарок.Ако наидат на проблеми по купување на овој кафе, ве молиме да не контактирате директно преку е-маил.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Термос шолја Термос CupThermo Кригла Вакуум Чаша од Нерѓосувачки Челик Шише Термички Изолирани Гимнастик Патување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Термос шолја Термос CupThermo Кригла Вакуум Чаша од Нерѓосувачки Челик Шише Термички Изолирани Гимнастик Патување

Нерѓосувачки челик внатрешниот слој се : изработени од нерѓосувачки челик.Нема да предизвика штета на в

DEN 835.20
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Храна Тегла Течење Доказ Топло Ладно Храна За На Училиште, Канцеларија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Храна Тегла Течење Доказ Топло Ладно Храна За На Училиште, Канцеларија

Целосно водоотпорни, е утро мора да се има на движење, може да се стави во вашиот briefcase или ранец, без да с

DEN 2612.88
Yingm Двоен ѕид вакуум изолација чаша со капак, од не ' рѓосувачки челик кафе изолација првенство 24 часа изолација,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Yingm Двоен ѕид вакуум изолација чаша со капак, од не ' рѓосувачки челик кафе изолација првенство 24 часа изолација,

Висок квалитет на вакуум термички carafe : може да се користи за да се сместат многу топли и ладни пијалоци,

DEN 1711.92