• Неодамнешно
Ретро Mandala Boho Индискиот Нерѓосувачки Челик Термо 500ml/17oz Вакуум Изолирани Шише со Првенство за Топла и Ладна Пијат Вода Колба

Ретро Mandala Boho Индискиот Нерѓосувачки Челик Термо 500ml/17oz Вакуум Изолирани Шише со Првенство за Топла

Buyers rating:
DEN 527.76

Количина на стоки

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : Должина-10.2 инчи,со Дијаметар-2.6 инчи.Вакуум Изолација Технологија : не ' Рѓосувачки челик вода во шишиња се користи вакуум изолација на технологија за да се задржи водата содржина на ладно и топло, за неколку часа.Вистинска Кожа Покрие Заврши:На персоналните дизајн на кожа надворешен слој и висок квалитет на печатење направи вашиот термос уникатен; тоа исто така го спречува шише од тоа да биде изгребани.Апликации : не ' рѓосувачки челик шише за вода дизајниран со уникатни модели, добар подарок за деца или возрасни, на јубилеи, ноќта на Вештерките, децата ден, празниците, Божиќ, денот на Благодарноста, итн.Спецификации : Капацитет : 17 оз, 500 ml Димензии : Висина 26cm / 10.2" × База Дијаметар 6.7 cm / 2.6" Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик - храна одделение PP Капак Вакуум Изолација : На литургија е двојно-layer вакуум изолација, која може да се задржи водата топла, за неколку часа.Совршен за кампување, патување, и канцеларија. 18/8 Храна-одделение од Нерѓосувачки Челик : Литургија е направен од високо-квалитет, висока-одделение од нерѓосувачки челик, целосно отпорни на оксидација и корозија.Повеќе издржливи и погодна за возрасни и деца.Вистинска Кожа Покрие Заврши : На насловната заврши е мек и лесен за држење во рака.Тоа исто така може да спречи шише тело од гребнатини и употреба издржливи.Забелешка : ве Молиме погледнете на мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Lifeventure Термички Кригла
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lifeventure Термички Кригла

100 Увезени.ДВАПАТИ ЅИД, ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ.Чува топли пијалаци за 6 часа или ладна за 12 часа.LEAKPROOF BPAFREE заврт

DEN 1550.40
JSJJAUJ Ладно Литургија 1L Голем Капацитет Нордиските Термичка Изолација Литургија Домаќинство Термичка Изолација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JSJJAUJ Ладно Литургија 1L Голем Капацитет Нордиските Термичка Изолација Литургија Домаќинство Термичка Изолација

Па тоа е во ред за вас да се стави во фрижидер.Погодно да се прелива и лесно да се чисти.Дршката е голем и

DEN 1785.36
Lifeventure Термички Кригла
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lifeventure Термички Кригла

ДВАПАТИ ЅИД, ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ.Чува топли пијалаци за 6 часа или ладна за 12 часа.LEAKPROOF BPAFREE заврткана капак

DEN 710.64