• Неодамнешно
DIY Занаети Само Провира Шие Додатоци Жица Јамка за Шиење Threaders Игла Threader Игли за Шиење Цвест Rippers(Сет 1)

DIY Занаети Само Провира Шие Додатоци Жица Јамка за Шиење Threaders Игла Threader Игли за Шиење Цвест Rippers(Сет

Buyers rating:
DEN 81.36

Количина на стоки

Рака и машина за шиење игла threaders.Направени од високо квалитетен материјал,издржливи и долготрајни.Лесен и пренослив,Лесен за употреба.Одличен подарок за DIY, Шиење, Мала Игла Око, Накит одлуки.Сосема Нов и Висок Квалитет.Сосема Нов и Висок Квалитет на Лесен и пренослив,Лесен за употреба.Материјал : Пластични Боја : Multicolors Тип : Игла threader Одличен подарок за DIY, Шиење, Мала Игла Око, Накит одлуки.Направени од високо квалитетен материјал,издржливи и долготрајни.Големина : Како на сликата shows Hand и машина за шиење игла threaders.Пакетот Вклучува : 1set Игла Threader Алатки за Полнење, Поставете 1,2,3 има 12 PCS; да поставувате 4 28pcs; да поставувате 5 има 29pcs Карактеристики : 1.Квалитет на Материјалот : Игла threaders се направени од високо-квалитетни пластични материјал, издржлив, еднократно, практични, заоблени агли за дизајн, заштита на вашите раце.Може да ви помогне да конец со игла или string монистра подобро 2.Складирање Кутија : иглата threaders за рачно шиење се ставени во транспарентна кутија, можете да ги добиете брзо, кога ви е потребно. 3.Едноставен за Употреба : Овие threaders се лесно да се работи, само преку очите на игла, потоа ставете го гајтанот низ иглата, и конечно се повлече нишката од окото на иглата, без комплицирана операција. 4.Широко Апликации : : игли за Шиење се погодни за повеќето шиење работи, ткаенина,кожа, тексас, свила, платно и др, исто така, може да се примени за да се премине бод, декоративни крои и везови. 5.Најдобрите Подароци : Погоден за стари, казанџии, луѓето со слаб вид и оние кои не шиење работа да се користи, се најдобрите подароци за нив.Топло Совети : 1.Поради светлината и го следи ефект, бои може да има лесно разлика. 2.Ве молиме оставете малку големина грешки поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот разбере! 3.1 cm=0.39".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат