• Неодамнешно
MEALENBESK Игла Threader,10 Компјутери Риба Тип Игла за Шиење Inserter Пластични Зелена Јамка Провира за Везови Конец Мали Очи DIY Шиење Занает Алатка Одговара на Сите Игла Големи?

MEALENBESK Игла Threader,10 Компјутери Риба Тип Игла за Шиење Inserter Пластични Зелена Јамка Провира за Везови

Buyers rating:
DEN 141.12

Количина на стоки

Лесен за Користење : риба тип игла threader е дизајниран да тема во случаи на слабата светлина или визија.Тоа има игла постојано за лесно вметнување и отстранување од машина, работи и за игла провира.Широк Апликации : Овие риби-во облик на threaders може да се користи за повеќето шиење работи, како што кожа, тексас, свила, платно и памук, везови, крстот бод, quilting, ракотворби, накит одлуки и шиење производи, итн.Високо-квалитетни Материјали : дизајн на цвест чудо е инспириран од мала риба.Тоа е изработен од квалитетни пластични и е ергономски дизајниран, издржлив и лесен за употреба.Вага на риба тело се направи жица мевосек полесно да се сфати.Безбеден и Удобен : риба во облик на цвест чудо е лесен во тежина, мали и рамно, и лесно може да се чуваат во кутија или обесени на ѕидот кога не е во употреба, заштеда на простор.Тоа е лесно да се стави во вашиот комплет за шиење.Заедничка големина, едноставен и лесен за ракување.Задоволителна Услуга : Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволителен одговор во рок од 24 часа!.Параметри Материјал : пластика.Големина : околу 1.22 инчи долго.Пакетот вклучува : 10 x риба во облик на игла threader.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат