• Неодамнешно
S3Lcraft Африкански француска Чипка Ткаенина Чипка Материјал Нигериската Сјајот Секвенца Чипка Ткаенини за Жени Фустан - 5yard Нигериската Африкански Ткаенина за Свадб?

S3Lcraft Африкански француска Чипка Ткаенина Чипка Материјал Нигериската Сјајот Секвенца Чипка Ткаенини за Жени

Buyers rating:
DEN 7199.76

Количина на стоки

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Везени, Еко-Пријателски, Меко , Многу чувствително и убава , е совршен за Модата Облека , Свадба, забава и сл.Дизајн : Оваа ткаенина изгледа Ретро, стилски и уникатен.МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛНИ : погоден за шиење фустани модата свадба фустани, кошули, здолништа shawls марами, pillowcases, tablecloths, завеси, Африкански чанта чевли, дома декорација, партиите, итн.Одличен материјал за свадба, забава, прослава, фестивал, модата облека.ДЕКО СПОРЕД ВАШАТА ИДЕЈА : Тоа е, исто така, поради мекоста на чипка, така што неговата пластичност е многу силна.Тоа може да се облекуваат вашиот здолниште, маса, цвет шише, ТВ, работна маса, ресторан стол, лак, мека, свадба, забава, роденден, итн.Сега го претворат вашиот ум за да започнете.ПОГОДЕН : чипка везови ткаенини погодни за мода се облекуваат дама, шамија, наметки, венчаница, вечер фустан, Здолниште на Дното и дома декорација, кукли облека итн.ШИЕЊЕ ДОБРО МАТЕРИЈАЛ : погоден за уметности и занаети, DIY, шиење, scrapbooking, кукли облека, паричник, шиење играчки, tildas, крпеница, quilting и други шиење проекти, почетник пракса.Совршен материјали придонесуваат за голема свадба се облекуваат : се Користи за венчаница,Вечер Фустан,Булчински Фустан,Костим,Танцување Фустан,Дома Декор,се Облекуваат Мотив, Каде што може да се замисли.Фустан направен во овој Чипка Applique го прави вашиот изглед повеќе шармантна и елегантен.Тип на производ : Нигериската Чипка ткаенина од страна на Дворот, Чипка Ткаенина за Шиење Фустани Облека-Чипка Ткаенина за Фустани-Чипка Ткаенина за Занаети-Чипка Ткаенина за венчаница - Чипка Ткаенина за Завеси-Чипка Ткаенина за Маса Крпа-Декоративна Чипка Ткаенина-за Шиење Материјали Ткаенина-за Шиење Материјал и Залихи, Чипка ткаенина за Декорација Занает Моден Дизајн Свадба Партија се Облекуваат.МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛНИ : погоден за шиење фустани модата свадба фустани, кошули, здолништа shawls марами, pillowcases, tablecloths, завеси, Африкански чанта чевли, дома декорација, партиите, итн.Одличен материјал за свадба, забава, прослава, фестивал, модата облека.Совршен Подарок : Совршен подароци за Шиење, ентузијаст, женски семејства, пријатели, девојки, роденден, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, денот на Благодарноста, Божиќ, итн.Овој материјал е одличен за селски свадба, свадба торта декорација, гроздобер чај партија, гроздобер свадба, божиќ tablecloth, бебе туш tablecloth DECO СПОРЕД ВАШАТА ИДЕЈА : Тоа е, исто така, поради мекоста на чипка, така што неговата пластичност е многу силна.Тоа може да се облекуваат вашиот здолниште, маса, цвет шише, ТВ, работна маса, ресторан стол, лак, мека, свадба, забава, роденден, итн.Сега го претворат вашиот ум за да започнете.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ambesonne Бохемски Ткаенина од страна На Дворот, Геометриски Модел Декоративни Цвеќиња Народната Уметност Апстракт,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ambesonne Бохемски Ткаенина од страна На Дворот, Геометриски Модел Декоративни Цвеќиња Народната Уметност Апстракт,

ДОЛЖИНА : 36" (1 двор) & ШИРИНА : 58" 100% Полиестер средна тежина, тесни ткиво на турската клупа ткаенина.СЕКОЈ (

DEN 431.76
Goddessvan Висока Половината Јога Панталони за Жени Печатење Меур Хип Кревање Вежбање Фитнес, Трчање, Јога Панталони
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Goddessvan Висока Половината Јога Панталони за Жени Печатење Меур Хип Кревање Вежбање Фитнес, Трчање, Јога Панталони

Ployester ❤ Женска висока половината јога панталони стомак контрола слабеење плен, солидна боја дизајн, под

DEN 208.56
Goddessvan Висока Половината Јога Панталони за Жени Печатење Меур Хип Кревање Вежбање Фитнес, Трчање, Јога Панталони
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Goddessvan Висока Половината Јога Панталони за Жени Печатење Меур Хип Кревање Вежбање Фитнес, Трчање, Јога Панталони

Ployester ❤ Женска висока половината јога панталони стомак контрола слабеење плен, солидна боја дизајн, под

DEN 208.56