• Неодамнешно
Aubliss 20pcs Мека Само Лепило Кадифени Ткаенини, 9 x 12 Precut DIY Леплива Кадифени Ткаенини за Уметност & Занаети, Накит Кутија Лагер, Фиока Лагер

Aubliss 20pcs Мека Само Лепило Кадифени Ткаенини, 9 x 12 Precut DIY Леплива Кадифени Ткаенини за Уметност &

Buyers rating:
DEN 429.60

Количина на стоки

Пакетот Вклучува : 20 компјутери Мека Само Лепило Кадифени Ткаенини, Големина 9" x 12", дебелина 1mm.Инструкции : Чекор 1 : Одредување на големината и област на предмети што треба да бидат покриени.Чекор 2 : Исечете лепило платно парче според големината.Чекор 3 : откине на селотејп и се држи на сомот на површината на статијата.Aubliss само лепило кадифени ткаенини може да се широко се користат за DIY проекти, уметности и занаети, кутија за накит и фиока обвивка, мебел и coasters лагер , хартија за завиткување и повеќе.Можете да го користите за да бидете занаети на различни форми и стилови.Совети 1.Можете да ги користите лента/лента да се отстрани прашина на површината на сомот. 2. Повтори лепење и пилинг ќе намалување на вискозитетот. 3. Тоа е нормално за некои од пената да падне на површината.Целосно сме посветени на 100% cutomer задоволство, па ако има било кој квалитет на проблем со овој Aubliss назад лепило кадифени ткаенини листови, ве молиме контактирајте со нас со својата цел број и слика на квалитетот прашање преку е-маил, ние ќе ви одговори ПОБРЗО.Водоотпорен, не се лизга, луксузен изглед, лесно да се DIY сечење и ставете директно.Повтори лепење и пилинг ќе намалување на вискозитетот.Неговата нормална за малку од пената да падне на површината.Чекор 1 : Одредување на големината и област на предмети што треба да бидат покриени.Чекор 2 : Исечете лепило платно парче според големината.Чекор 3 : откине на селотејп и се држи на сомот на површината на статијата.Оваа самолепливи кадифени ткаенини платно е широко се користат : накит шалтери екранот рачно изработени накит одлуки позадина панели и мебел реконструкција.Произведени од високо-квалитетни суровини е, има висока постојаност на боја, нема да избледи и е флексибилна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Mudder SG016503, Мулти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Mudder SG016503, Мулти

Изобилство ткаенина ткаенина : 20 x 20 см, ткаенини квадрати; Пакетот вклучува 50 парчиња комбинација во 50 р

DEN 335.76
EZ Ткаенина Свилен Minky, Honeysuckle
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EZ Ткаенина Свилен Minky, Honeysuckle

ГОЛЕМИНАТА ВИ ТРЕБА : Со широк спектар на precut од дворот ткаенина големини ние ви го нудиме, ќе го најдете

DEN 3751.44
ByAnnie е Мека И Стабилна 18X58 Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ByAnnie е Мека И Стабилна 18X58 Бела

Димензии : 15.5" x 8.75" x 2".Тежина : 7 унци.Направен во сад.By Annie е Мека и Стабилна е нов производ, кој беше развие

DEN 376.80
Lunarable Јапонски Бран Ткаенина од страна На Дворот, Бурна Море со Апстрактни Кинеската Народна Уметност Влијанија,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lunarable Јапонски Бран Ткаенина од страна На Дворот, Бурна Море со Апстрактни Кинеската Народна Уметност Влијанија,

ДОЛЖИНА : 180" (5 метри) & ШИРИНА : 58" 100% Полиестер средна тежина, тесни ткиво на турската клупа ткаенина.СЕКО

DEN 1342.80
Goddessvan Висока Половината Јога Панталони за Жени Печатење Меур Хип Кревање Вежбање Фитнес, Трчање, Јога Панталони
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Goddessvan Висока Половината Јога Панталони за Жени Печатење Меур Хип Кревање Вежбање Фитнес, Трчање, Јога Панталони

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ployester ❤ Женска висока половината јога

DEN 208.56
EZ Ткаенина Париз, Црвена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EZ Ткаенина Париз, Црвена

ГОЛЕМИНАТА ВИ ТРЕБА : Со широк спектар на precut од дворот ткаенина големини ние ви го нудиме, ќе го најдете

DEN 3772.56
Goddessvan Висока Половината Јога Панталони за Жени Печатење Меур Хип Кревање Вежбање Фитнес, Трчање, Јога Панталони
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Goddessvan Висока Половината Јога Панталони за Жени Печатење Меур Хип Кревање Вежбање Фитнес, Трчање, Јога Панталони

Ployester ❤ Женска висока половината јога панталони стомак контрола слабеење плен, солидна боја дизајн, под

DEN 208.56