• Неодамнешно
S3Lcraft Жолта Guipure Чипка Ткаенина Нигериската Кабелот Чипка Ткаенини за Шиење Африкански Чипка Ткаенина за венчаница Нигериската Африкански Ткаенина за Свадба франц

S3Lcraft Жолта Guipure Чипка Ткаенина Нигериската Кабелот Чипка Ткаенини за Шиење Африкански Чипка Ткаенина

Buyers rating:
DEN 3143.76

Количина на стоки

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Везени, Еко-Пријателски, Меко , Многу чувствително и убава , е совршен за Модата Облека , Свадба, забава и сл.Дизајн : Оваа ткаенина изгледа Ретро, стилски и уникатен.МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛНИ : погоден за шиење фустани модата свадба фустани, кошули, здолништа shawls марами, pillowcases, tablecloths, завеси, Африкански чанта чевли, дома декорација, партиите, итн.Одличен материјал за свадба, забава, прослава, фестивал, модата облека.ДЕКО СПОРЕД ВАШАТА ИДЕЈА : Тоа е, исто така, поради мекоста на чипка, така што неговата пластичност е многу силна.Тоа може да се облекуваат вашиот здолниште, маса, цвет шише, ТВ, работна маса, ресторан стол, лак, мека, свадба, забава, роденден, итн.Сега го претворат вашиот ум за да започнете.ПОГОДЕН : чипка везови ткаенини погодни за мода се облекуваат дама, шамија, наметки, венчаница, вечер фустан, Здолниште на Дното и дома декорација, кукли облека итн.ШИЕЊЕ ДОБРО МАТЕРИЈАЛ : погоден за уметности и занаети, DIY, шиење, scrapbooking, кукли облека, паричник, шиење играчки, tildas, крпеница, quilting и други шиење проекти, почетник пракса.Совршен материјали придонесуваат за голема свадба се облекуваат : се Користи за венчаница,Вечер Фустан,Булчински Фустан,Костим,Танцување Фустан,Дома Декор,се Облекуваат Мотив, Каде што може да се замисли.Фустан направен во овој Чипка Applique го прави вашиот изглед повеќе шармантна и елегантен.Тип на производ : Нигериската Чипка ткаенина од страна на Дворот, Чипка Ткаенина за Шиење Фустани Облека-Чипка Ткаенина за Фустани-Чипка Ткаенина за Занаети-Чипка Ткаенина за венчаница - Чипка Ткаенина за Завеси-Чипка Ткаенина за Маса Крпа-Декоративна Чипка Ткаенина-за Шиење Материјали Ткаенина-за Шиење Материјал и Залихи, Чипка ткаенина за Декорација Занает Моден Дизајн Свадба Партија се Облекуваат.МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛНИ : погоден за шиење фустани модата свадба фустани, кошули, здолништа shawls марами, pillowcases, tablecloths, завеси, Африкански чанта чевли, дома декорација, партиите, итн.Одличен материјал за свадба, забава, прослава, фестивал, модата облека.Совршен Подарок : Совршен подароци за Шиење, ентузијаст, женски семејства, пријатели, девојки, роденден, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, денот на Благодарноста, Божиќ, итн.Овој материјал е одличен за селски свадба, свадба торта декорација, гроздобер чај партија, гроздобер свадба, божиќ tablecloth, бебе туш tablecloth DECO СПОРЕД ВАШАТА ИДЕЈА : Тоа е, исто така, поради мекоста на чипка, така што неговата пластичност е многу силна.Тоа може да се облекуваат вашиот здолниште, маса, цвет шише, ТВ, работна маса, ресторан стол, лак, мека, свадба, забава, роденден, итн.Сега го претворат вашиот ум за да започнете.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Goddessvan Висока Половината Јога Панталони за Жени Печатење Меур Хип Кревање Вежбање Фитнес, Трчање, Јога Панталони
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Goddessvan Висока Половината Јога Панталони за Жени Печатење Меур Хип Кревање Вежбање Фитнес, Трчање, Јога Панталони

Ployester ❤ Женска висока половината јога панталони стомак контрола слабеење плен, солидна боја дизајн, под

DEN 208.56
EZ Ткаенина Париз, Црвена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EZ Ткаенина Париз, Црвена

ГОЛЕМИНАТА ВИ ТРЕБА : Со широк спектар на precut од дворот ткаенина големини ние ви го нудиме, ќе го најдете

DEN 3772.56
12 Парчиња ноќта на Вештерките Ткаенина Снопови Темата ноќта на Вештерките за Шиење Занает Масти Четвртини Комбинација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Парчиња ноќта на Вештерките Ткаенина Снопови Темата ноќта на Вештерките за Шиење Занает Масти Четвртини Комбинација

Што се вклучени : ќе добиете 12 парчиња на ноќта на Вештерките ткаенина снопови целосно, и тие се во 12 разл

DEN 278.16
Волна Кралицата 2 Двор Должина од 1 Двор Ширина на Монахот е Ткаенина, Памук Удар Игла Ткаенина за Килим-Удар-Одговара
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Волна Кралицата 2 Двор Должина од 1 Двор Ширина на Монахот е Ткаенина, Памук Удар Игла Ткаенина за Килим-Удар-Одговара

100% памук и направени од 230g / м2 високо квалитетен материјал, кој може да понуди најдобро искуство.Погоден

DEN 779.76
Goddessvan Висока Половината Јога Панталони за Жени Печатење Меур Хип Кревање Вежбање Фитнес, Трчање, Јога Панталони
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Goddessvan Висока Половината Јога Панталони за Жени Печатење Меур Хип Кревање Вежбање Фитнес, Трчање, Јога Панталони

Ployester ❤ Женска висока половината јога панталони стомак контрола слабеење плен, солидна боја дизајн, под

DEN 208.56
Ambesonne Бохемски Ткаенина од страна На Дворот, Геометриски Модел Декоративни Цвеќиња Народната Уметност Апстракт,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ambesonne Бохемски Ткаенина од страна На Дворот, Геометриски Модел Декоративни Цвеќиња Народната Уметност Апстракт,

ДОЛЖИНА : 36" (1 двор) & ШИРИНА : 58" 100% Полиестер средна тежина, тесни ткиво на турската клупа ткаенина.СЕКОЈ (

DEN 431.76
ByAnnie е Мека И Стабилна 18X58 Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ByAnnie е Мека И Стабилна 18X58 Бела

Димензии : 15.5" x 8.75" x 2".Тежина : 7 унци.Направен во сад.By Annie е Мека и Стабилна е нов производ, кој беше развие

DEN 376.80