• Неодамнешно
Унисекс Тај-Боја Кашмир Beanies Плетени Beanie Топло Ноктот Знаци Шапка Возрасни Зима Beanie Ски Капа Јава Капа (Црвена, Една Големина)

Унисекс Тај-Боја Кашмир Beanies Плетени Beanie Топло Ноктот Знаци Шапка Возрасни Зима Beanie Ски Капа Јава Капа

Buyers rating:
DEN 614.40

Количина на стоки

Карактеристики : Зимски beanie е направен од мек, акрилик, топло, дебела и удобно, погоден за ладна зима; плетени капа може да се користи како одличен подарок за роденден, годишнина, Денот на Вљубените, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ и Нова Година.Дизајн : Удобно и мека, одговара на вашето лице и кожа; лабава еластична мрзливи капчиња шапка има многу добра еластичност, една големина, погоден за повеќето главата circumferences, погодни за жени и мажи, топли зимски капи, со earmuffs може да биде срушен за да се покријат твое Уши да се обезбеди заштита од студ, не се грижите за вашите уши во зима.Појавување на : зимскиот шапка има еластичноста и еластичност, која може да се задржи главата и не ќе падне; тоа е најдобар избор за да одговара со шамија и ракавици.Тоа е многу погоден за поврзување со основните зимска облека и уникатен зимски стил.Повод : Зимска шапка е погоден за секојдневен носат во секојдневниот живот, во и надвор од спортот; соодветни за жените и мажите во скијање, уметничко лизгање, создаваат, кампување, планинарење и други спортови, секојдневно носење, училиште, одмор, работа, клуб, забава, убава зима wearless ззп може да се задржи главата топло.Совети : Само сува чиста или миење на капи со рака во топла и влажна вода со благ детергент, а потоа да се постават на нив и надвор да се исуши; не кајгана caps.дедо мраз шапка дрво topper дедо мраз шапка жените обод шапка за жените cowgirl капа за девојки trapper капа за жените каубојска шапка за жените капа со конска опашка дупка за жени работи шапка мажите деца ракавици и капа поставите шапка светлина mens капа и ракавици сет зимски кавер-капа за мажи зимска капа и ракавици за жените тешко шапка sweatband шапка полици шапка бендот led beanie шапка со светлина, црна каубојска шапка за мажи каубојска шапка за мажи деца девојка капа и ракавици поставите бебето шапка и mitten поставување на жените шапка шамија ракавици сетови.Сплетам Beanie Топло Густо Наредени Шапка Зима Черепот Капа Унисекс Beanie Cap Feature : прв избор за мода жените е добар избор за излегување.Топло и удобно, да ги придружуваат низ долгата студена зима.Најдобар подарок за вашето бебе и за вашата љубов.Моден топла капа.На сплетам флексибилност е голем и се погодни за било која големина.Материјал : Acrylic Head обемот : 55-58cm Style : губење на топката, вратот protector Very флексибилни и се погодни за сите возрасти.Погоден за наврати : секојдневно, на повик.Направени од високо-квалитетни материјали, тоа е издржлив и погоден за секојдневна облека.Перење совет : нежна рака washing Package Содржина : 1 КОМПЈУТЕР Шапка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Annie SS2072 Ткаенина, Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Annie SS2072 Ткаенина, Бела

100% Полиестер.Направен во сад.Пакет висина : 45.6 cm.Пакет должина : 9.4 cm.Пакет ширина : 39.6 cm.By Annie Мека И Стабил

DEN 830.40
ByAnnie е Мека И Стабилна 18X58 Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ByAnnie е Мека И Стабилна 18X58 Бела

Димензии : 15.5" x 8.75" x 2".Тежина : 7 унци.Направен во сад.By Annie е Мека и Стабилна е нов производ, кој беше развие

DEN 376.80
Волна Кралицата 2 Двор Должина од 1 Двор Ширина на Монахот е Ткаенина, Памук Удар Игла Ткаенина за Килим-Удар-Одговара
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Волна Кралицата 2 Двор Должина од 1 Двор Ширина на Монахот е Ткаенина, Памук Удар Игла Ткаенина за Килим-Удар-Одговара

100% памук и направени од 230g / м2 високо квалитетен материјал, кој може да понуди најдобро искуство.Погоден

DEN 779.76